LilaKutu'ya Geri Dön
Hakkında Neler neler var Alışveriş App video Ekran Görüntüleri Download

Bildiğin kozmetikleri unut! Güzellik artık cepte!

Yüzlerce güzellik uygulama videomuza, bakım sırlarımıza ve binlerce kadının sorup uzmanlarımızın cevapladığı güzellik ve bakım arşivimize artık telefonunuzdan veya tabletinizden ulaşabileceksiniz.

Ayrıca LilaKutu’nun sizler için keşfettiği cilt, saç ve makyaj ürünlerine sanal uzman Lilly ile rahatça ulaşabilecek ve dilerseniz güvenle satın alabileceksiniz. Ücretsiz iPhone ve iPad uygulamamız Apple Store'da!

Neler neler var?

Lilly Sanal Güzellik Uzmanı artık mobil!

Cilt bakımı mı makyaj mı? Yoksa saçınız için mi ürün arıyorsunuz? Yaşınız? Cilt tipiniz? SPF’li mi olsun? Organik mi tercih edersiniz alkolsüz mü? Yoksa sadece akne veya selülit için ürünleri mi görmek istiyorsunuz?

Lilly’e kişisel tercihlerinizi veya çözüm aradığınız kriterleri girin, binlerce ürün arasından size en uygun olanlarını anında göstersin :)

Cebinizde bulunması gereken sırlar!

Sizin için yazdığımız yüzlerce güzellik, bakım ve makyaj ile ilgili hayatınızı kolaylaştıracak püf noktaları LilaSırlar’da! Cilt bakımı, saç bakımı, makyaj veya kişisel bakım olarak kategorize edilmiş LilaSırlara artık cebinizden veya tabletinizden daha rahat, dilediğiniz zaman ulaşabileceksiniz :)

Bu pedia başka pedia!

Binlerce kadın sordu, uzmanlarımız cevapladı! LilaKutu’nun en beğenilen ve en çok ziyaret edilen bölümü olan LilaPedia’da, birçok farklı soruna verilen uzman cevaplarını ve verilen cevaplarla ilişkili ürünleri, sırları veya videoları bulmak artık cepten veya tabletten de mümkün. Hem de cilt bakımı, saç bakımı, makyaj veya kişisel bakım olarak kategorize edilmiş bir şekilde :)

Baktıkça güzelleştiren ekran!

Güzellik ürünlerini denemeyi ve bunların uygulamasının videolarını çekmeyi sevdiğimizi biliyorsunuz :) Bazen markaları çağırıp onlara sorular sormayı bazen de tırnakları renklendirip neşelendirmeyi! Veya hangi burcun nasıl makyaj yapması gerektiğini merak edip astrologları ekran önüne alıyoruz…

10 milyondan fazla izlenen ve güzellik ve bakım dünyasının başka yerde bulamayacağınız yüzlerce videosu LilaEkran’da. LilaEkran ise cebinizde ve tabletinizde hep yanınızda :)

Cepte güzellik uzmanı mı dediniz?

Güzellik artık cepte ve ücretsiz!

Güzellik uygulama videoları, bakım sırları ve püf noktaları, binlerce kadının sorup uzmanlarımızın cevapladığı LilaPedia güzellik ve bakım arşivi, Lilly Sanal Güzellik Uzmanı, organikten doğala vegandan hayvanlar üzerinde test edilmemişe kadar binlerce makyaj, cilt ve saç bakım ürünü, mobile özel kampanyalar… Hepsi Apple cihazınızda!

Android cihaz kullananlar... Sizi unutmadık, Android uygulamamız üzerinde çalışıyoruz. Lütfen biraz sabır :)

App Store Play Store