Güzellik ve Bakım Kombinleri Nedir?LilaKutu'nun En Yenisi Artık Yayında: Güzellik ve Bakım Kombinleri :)

 

Her cildin kendine has özellikleri olduğu gibi kendi ihtiyaçları da var.

Kullanacağınız ürün ister cilt, ister saç, ister kişisel bakım hatta makyaj ürünü olsun etki ve fayda deneyiminizdeki en önemli etken:

Bildiniz, Bingo! :)

-Size Uygun Bir Ürün Kullanmak!-

Elde ettiğimiz datalardan yola çıkarak; kozmetik ürünlerindeki oranı en yüksek memnuniyetsizlik sebebi;

cilde ve kişiye uygun ürünü kullanmamak. Bu yüzden, yaptığımız her çalışmayı doğru ürünü seçmeniz için yapıyoruz ki; hep memnun kalınsın, paranız çöpe gitmesin!

 

Güzellik ve Bakım Kombinleri Nedir?

LilaKutu sizi tanıyor, tüm ihtiyaçlarınızı biliyor: Cildiniz Karma mı? Kuru mu? Çözümlemek İstediğiniz Sorun Leke mi? Akne mi? Selülit mi? Çatlak mı? 

Doldurduğunuz Güzellik Profiliniz sayesinde size uygun ürün önerisi alabiliyor, size uygun ürünler ile tanışabiliyorsunuz.

Şimdi ise; Güzellik Profilinizdeki bilgilere göre sizin için oluşturduğumuz birbirinden farklı kategori başlıkları ile Bakım Rutinlerini hesabınızda inceleyebilirsiniz. :)

Hangi adım için hangi ürünün size uygun olduğundan emin değilseniz, hangi rutinlerde hangi adımları takip etmeniz gerektiğini bilmek istiyorsanız hatta en çok siz bilmek istiyorsanız

"Güzellik ve Bakım Rutinleri" tam da size göre! :)

 

LilaKutu avantajları ile bir an önce tanışmak için buraya tıklayarak LilaKutu'ya ücretsiz üye olabilirsiniz. 

Güzellik Profili avantantajlarını deneyimlemek için üye girişi yaptıktan sonra buraya tıklayarak Güzellik Profilinizi %100 doldurabilirsiniz. 

Size özel oluşturduğumuz Güzellik ve Bakım Rutinlerine ulaşmak için üye girişi yaptıktan sonra bu linke tıklayabilirsiniz.

Ya da direkt Hesabım bölümünüzdeki Size Uygun Kombinler'e gidebilirsiniz.

 

Kendine en uygunu keşfetmeyen kalmasın! :)

Size uygun ürünler ile en kısa zamanda buluşmanız dileğiyle...