LilaKutu Instagram'da!Sürpriz konuklarla ve sevilen markalarla samimi sohbet ve güzelliğe doyuracak hediyeler eşliğinde gerçekleştireceğimiz canlı yayın serimiz başlıyor! :) Markalarımızın hem markalarını anlatacağı hem uzman oldukları konu başlıkları altında sohbet edeceğimiz ve hediyeler dağıtacağımız; Instagram üzerinden gerçekleşecek canlı yayınlarımıza tüm takipçilerimiz davetli..

Haftanın belirli akşamlarında gerçekleştireceğimiz canlı yayınların saat, konuk ve içerik gibi bilgilerini bu sayfada ve Instagram hesabımızda paylaşacağız.

 

Bizi Instagram'dan takip etmek için tıklayın.

 

Şimdi gelelim hediyelere! :)

Bu canlı yayın serisinin sadece bir canlı yayın serisi olmadığını belirtmek istiyoruz: Hem sizi hem de ALS'li hastaları güzelleştirmesini diliyoruz. Bu yüzden de; yine bir ilki gerçekleştirerek sonucuna rastgele karar vereceğimiz çekilişler yerine aşağıda belirteceğimiz ALS-MNH Derneği direkt hesabına bağış yapanları hediyelere boğmak istiyoruz. :)

İzleyicilerimiz, her canlı yayınımızda yapacağımız duyurudan itibaren ALS-MNH Derneği için açtığımız bağış linkinden bağış yaparak hediye kazanma şansı yakalayacak. Hediye kazanmak için; her markanın hediye ürün ve limiti farklı olacağından yayın öncesindeki duyurularımızı ve canlı yayınlarımızı takip etmelisiniz. Kazanmak için LilaKutu Instagram hesabını takip etmek, canlı yayındaki duyurumuzu duyduktan sonra minimum 50₺ bağış yapmak yeterli olacak. 

ALS-MNH Derneği bağış linkine buradan ulaşabilirsiniz. Hediyeler canlı yayınların ilk bağışçılarına verileceğinden sadece kredi kartı ile bağış yapmanızı rica ederiz. 

 

LilaKutu CANLI YAYIN PROGRAMI:

 

04 Mayıs 2020 Pazartesi günü organik ped markası Natracare ile "Organik Ped Nedir?" konusunu konuşacağız. Kadın sağlığı için oldukça önem taşıyan hijyen ürünlerini yakından tanıyacağız. 

Bu canlı yayının hediyesi tam 10 kişiye 1 kutu periyod Hijyenik Ped ve 1 kutu günlük Hijyenik Ped olacak. 

 

 

 

İlk canlı yayınımızı 22 Nisan Çarşamba akşamı 21'de ALS-MNH Derneği ile gerçekleştireceğiz. Hem ALS hastalığını onlardan dinleyeceğiz hem de gönüllük ile ilgili güzel bir sohbete dahil olacağız.

Bu canlı yayının hediyesi tam 25 kişiye Keşif Kutusu olacak.. Kaçırmayın! :)

SONA ERDİ...

 

 

 

23 Nisan Perşembe akşamı 20'de Activar markasından Dr. Yaman Er ile canlı yayındayız. Activar'ın özelliklerini dinlemenin yanında özellikle bu dönemde oldukça ihtiyacımız olan bağışıklığı nasıl güçlendiririz üzerine konuşacağız. 

 

Bu canlı yayının hediyesi tam 25 kişiye Activar AC-11 Kapsül olacak.. Kaçırmayın! :)

SONA ERDİ...

 

 

 
 

24 Nisan Cuma akşamı 21:30'da Sampure Minerals markası ile canlı yayındayız. Mineral Makyajın ne olduğunu, makyaj ürünlerinde uzak durulması gereken içerikleri konuşacağız.

 

Bu canlı yayının hediyesi tam 15 kişiye Sampure Minerals- Dudak Parlatıcısı olacak.. Kaçırmayın! :)

SONA ERDİ...