Yeni Markalar

LilaKutu'nun Yeni Aşkları!

 

HOMEMADE AROMATERAPİ

 

Yaklaşık 6000 yıllık bir geçmişe sahip olan aromaterapi, bitkilerin, kök, sap, tohum, çekirdek, reçine, yaprak, çiçek veya bazen de bütününden elde edilen güzel kokulu yağlar aracılığı ile ‘Ruh-Beden-Zihin’ dengesi vermeyi amaçlar. Peki, Homemade Aromaterapi markasını anlatmaya gerek var mı?
 
Yüz, vücut, saç bakımı ürünlerinden uçucu ve sabit yağlara kadar uzanan geniş doğal içerikli çeşitliliği yanında enerji dengeleme çözümleri ve erkek bakım serileri de mevcut.
 
Homemade Aromaterapi ürünleri hayvanlar üzerinde asla test edilmemiş olup kullanılan hammaddelerin tamamı vegan içeriklidir ve hayvansal ürün içermez. (Keçi Sütü Sabunu hariç)
 
Birbirinden güzel bu ürünleri incelemek için tıklayın!

 

COSRX

 

K-Beauty'nin en popüler markalarından biri olan Cosrx, tüm övgüleri sonuna kadar hak ediyor!

 
Özellikle akne problemleri, yağlanma ve siyah noktalar gibi cilt problemlerine önerdiği dünyaca ünlü çözümlerle ses getiren Cosrx'in sivilce bandı, sivilce temizleme pedi gibi yatarıcı ürünleri dikkat çekiyor.
 
Cosrx ürünlerini incelemek için tıklayın!
 
 

KLAVUU

 

Kore Kozmetiği dünyasında kısa zamanda ilk tercih edilen ödüllü markalar arasında yer almayı başaran Klavuu, içeriğindeki inci özütü ve diğer deniz mineralleri ile cildinize doğal bir parlaklık ve canlılık kazandırır. 
 
Dokuz farklı Klavuu serisi, hem günlük rutinlerinizde hem de özel anlarınızda cildinizin sağlıklı görünmesine yardımcı olur ve dış etkenlere karşı üstün koruma sağlar.
 
Klavuu ürünlerini görmek için tıklayın!
 
 
MOREMO
 
 
 
Dünya çapında en iyi içerikleri en etkili şekilde formülize ederek geliştirilen Moremo saç bakım ürünleri, hasar görmüş saçları içten dışa doğru canlandırma, güçlendirme ve nemlendirme etkisi; çöl, okyanusun derinlikleri ve dünyanın eşsiz doğasından elde edilen değerli bileşenlerden gelir.
 
Saçlarınızı Moremo ürünleriyle tanıştırmak için tıklayın!