KEŞİF KUTUSU

Keşif Kutusu

Lilakutu Keşif kutusu yakında satışta.

Sınırlı sayıda keşif kutuları satışa açıldığında haberdar olmak için LilaKutu'yu sosyal medya'da takipte kalın :)

Facebook Twitter Instagram

Keşif Kutusu Hakkında

Yüzlerce marka, binlerce ürün! Hangi ürün iddia ettiklerinin arkasında duruyor? Söylendiği gibi cildime, saçıma iyi gelecek mi? Hangisi bana daha uygun? Evet, hepimizin kafası karışık!

İşte bunun için 5 sene önce Türkiye'de bir ilki başlatarak on binlerce üyemize içinde farklı markaların deneme boyu (hatta bazen tam boy!) ürünlerinden oluşan LilaKutu Keşif Kutuları gönderdik. KDV dahil, kargo dahil sadece 39 TL'ye :)

Bugüne kadar 150'ye yakın markanın 500'e yakın farklı ürününü siz üyelerimizle birlikte keşfettik, denedik, yorumladık. Kimini kendimize uygun bulmayıp şanslı bir yakınımızla paylaştık, kimi ürünler ise vazgeçilmezimiz oldu!

Türkiye'de artık bir LilaKutu klasiği haline gelen Keşif Kutularımızı ve LilaKutu üyeleri ile birlikte önceki aylarda keşfettiğimiz ürünleri incelemek için aşağıda göreceğiniz dilediğiniz kutunun üstüne tıklayabilirsiniz. :)

Keşif Kutusu Nedir?

Keşif Kutusu içinde neler var?
Keşif Kutusu içinde tanışmanız, evinizin rahatlığında denemeniz için farklı kozmetik markalarının ürünlerinden deneme boyları bulunuyor. Ancak kutunuzdan tam boy ürün de çıkabilir, şaşırmayın :) Bazı Keşif Kutularımızdan ise sürpriz ürünler de çıkabiliyor :)
Keşif Kutusunun fiyatı nedir?
Keşif Kutusu KDV ve kargo dahil sadece 39 TL
Keşif Kutusu için hangi ödeme seçenekleri var?
Keşif Kutusu satışında yalnızca banka ve kredi kartı seçeneği geçerlidir. Tüm banka ve kredi kartlarını kullanarak Keşif Kutusu siparişi verebilirsiniz. :) LilaKutu ürün alışverişlerinizde ise ilave olarak kapıda ödeme ve havale/eft ödeme seçenekleri bulunmaktadır.
Keşif Kutum ne zaman gelir?
Keşif kutularının satışı aşamasında, kargoya veriliş tarihi duyurulur. Kargoya verildiği tarihten sonra, en geç 1-3 iş günü içinde kutunuz size ulaşır. Adres bilgilerinizi eksiksiz doldurmayı unutmayınız.
Kutular her ay mı satılıyor?
Hayır, Keşif Kutuları belirli dönemlerde ve genellikle özel günlerde hazırlanır ve satışa çıkacağı ve gönderileceği tarihler farklı olabilir. Kutuların gönderilme tarihlerinden haberdar olabilmek için ücretsiz üyelik açmanızı, ayrıca kutu satışlarını duyurduğumuz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmenizi öneririz.
Keşif Kutusu almak için neden Güzellik Profili oluşturmalıyım?
Güzellik profili oluşturmadan Keşif Kutusu satın alamıyorsunuz. Keşif Kutularımızı elimizden geldiğince size uygun hazırlamaya çalışıyoruz. Sizi ve tercihlerinizi daha yakından tanımamız buna yardımcı olacaktır. Ücretsiz üyelik açıp, Hesabım bölümünde bulacağınız Güzellik Profilinizi bugünden oluşturun!
Ödeme yapmadan önce kutu içeriğini görebilir miyim?
Her zamanki gibi kutu içeriği sürpriz :)
Birden fazla keşif kutusu satın alabilir miyim?
Bir üye girişiyle sadece bir kutu satın alabilirsiniz.