30 yaş bakımı..

İyi çalışmalar kolay gelsin 30 yaşıma yeni girdim ve artık yaşlanma karşıtı ürünler kullanmak istiyorum ama hangi ürünü alacağım konusunda sizden destek almak istedim sigara kullanıyorum siyah noktam var gözaltı torbalarım ve morluklarım var ve galiba yavaş yavaş çillenmeye başlıyorum şu an için kırışıklığım yok ama asıl amacım bunu önlemek
Mervenur M. - 30 Yaşında - Ankara
Ayseli KUTLU LilaKutu Güzellik Uzmanı
Münevver Hanım Merhaba,

Gençlikle \'orta yaş\' arasındaki ince çizgiye yaklaştıkça aynaya daha yakından eğilip bakar oluruz. Eğer 20'li yaşlarda cildinizi temizleme ve nemlendirmeyi ihmal etmediyseniz 30'lu yaşlarda ciddi anlamda yaşıtlarınıza oranla daha sağlıklı bir cildiniz olur.

Her iki kadından birinin gözaltı kırışıklarının gözle görülmeye başladığı yaş 30'lu yaşlardır! Çünkü 27 civarı tembelleşmeye başlayan hücreler, yavaş yavaş bozulan yağ/su dengesi cildin yapısını da etkiliyor ve ilk yaşlanma işaretleri bu yaşlarda gözlemleniyor.

30'lu yaşlara gelmiş ve cildinizde lekelenme, siyah nokta, kırışıklık, nemsizlik hele hele sarkma sorunları varsa; \'keşke 20'li yaşlarda temel bakımı aksatmadan yapsaydım\' diyeceksiniz. Çünkü temeli iyi korunmuş ve yaş almaya karşı Antiaging, antioksidan içeriklerle desteklenmiş cildin yaş alma hızı yavaşlar. Yaşıtlarınıza açık ara fark atarsınız.

Ne yapmalı?

Sabah ve akşam, makyaj yapsanız da yapmasanız da cilt tipine uygun temizleme suyu, köpük veya jelle temizlemek siyah nokta oluşumunu engelleyecek ve serumun emileceği yüzeyi hazırlayacak.

Nemlendiricinin altına yenilenmeyi destekleyecek, dengeleyici serumlar kullanmaya başlamalı. Sarkmanın ilk belirtilerini toparlamak için serum şart. 

Serum maske veya nemlendiricinin altına kullanılır. Serumun yapısı jel veya çok ince losyon formuna sahiptir. Serumun cildi yoğun destekleme fonksiyonunun yanı sıra, temizleyici, tonik ve nemlendiriciden elde edeceginiz yararı arttırıcı etkisi bulunur..

Nemlendiricinizin Antiaging içerikli olması yaş alma sürecini yavaşlatacaktır.

Antiaging ürünler yaşlanma belirtileri başlamadan uygulanırsa işe yarar.

Göz çevresinin ince kırışıklarının derinleşmesini önlemek ve \'var olanların derinliklerini azaltmak\' için göz çevresi kremi aksatılmadan kullanılmalı.

Yaz kış SPF koruma kullanarak güneşin hızlı yaşlandırıcı ve leke yapan ışınlarından korunun.

Haftalık bakımla hem eskimiş tabakayı atın hem yenilenmeye yardımcı maskelerle su dengesini sağlıklı tutun.

Sizin için altta bir rutin oluşturdum.

Sevgiler.. 

Önerilen Ürünler

13
214,90 ₺
Hafif yapılı, mat, likit yüz güneş koruyucu
Kampanyalı
8
184,50 ₺ 369,00 ₺
Kısa sürede daha canlı bir cilt görünümü
Kampanyalı
6
114,50 ₺ 229,00 ₺
Pürüzsüz ve tertemiz bir cilt için
Kampanyalı
5
132,50 ₺ 265,00 ₺
Hassas ve kızarık ciltler için yatıştırıcı ve nemlendirici tonik
Kampanyalı
1
179,50 ₺ 359,00 ₺
Yaşlanma belirtilerine karşı günlük bakım
Kampanyalı
179,50 ₺ 359,00 ₺
Güçlendirici ve aydınlatıcı etkiye sahip gece kremi
Kampanyalı
164,50 ₺ 329,00 ₺
Hassas göz çevresi için anti aging etkili bakım
Kampanyalı
154,50 ₺ 308,99 ₺
Arındırıcı ve canlandırıcı cilt bakım peelingi
Kampanyalı
1
149,49 ₺ 299,00 ₺
Yorgun cilde canlandırıcı etki