güzellik tavsıyeleri

Sevgili ayşenur hanım;
daha önce verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür etmek isterim öncelikle Size danışmadan artık hiçbişey almak yapmak istemiyorum Çünkü boşboş para harcamışım gibi geliyor :)
ben 28 yaşında buğday tenliyim onu da hatırlatayım Ayşenur hanım pco maske uygulamaya başladım Önerdiğiniz kil maskesini de şimdi sipariş ettim Babe jel tonik kremlere devam ediyorum Gözçevresi kremi yine babe almıştım ama emin olamıyorum sanki yağlanma yapıyor göz çevremde içeriği nasıldır,başka bir ürün önerir misiniz ? kirpik kaş bakımım için de more than soap bakım yağı ürününden sipariş ettim yorumlara bakarak umarım faydasını görürüm?
makyaj için önerdiğiniz bb kremi ve concealer i aldım Dudaklarım için bişey almadım ama sitenizde dudak dolgunlaştırıcı bir parlatıcı beauty face önerisi var dudaklarım ince ve çabuk kuruyor bu ürünü önerir misiniz ? faydasını görür müyüm acaba ve hangi rengini almalıyım ? tırnaklarım da anemim olduğu için çabuk kırılıyor katkat bakım kremi sipariş ettim yine lilakutudan başka öneriniz olur mu ?
ayşenur hanım kusura bakmayın çok sorum var ama size ulaşmak zor ve yaptığım şeyler bildiklerim çok sağlıklı değil o yüzden sizin öncülüğünüzde hareket etmek istiyorum idolümsünüz çünkü :)
son olarak size gönderdiğim fotoğraftaki gibi saç rengim bakır kızıl Yıllardır kızıl yapıyorum ve vazgeçemiyorum Siz bana hangi kızıl tonunu ya da saç rengini önerebilirsiniz yüzüme uygun Kuaförlerimden aldığım tavsiyeleri beğenmiyorum ? kaş şeklimle ilgili öneriniz olursa da sevinirim bir türlü yüzüme uygun şekli bulamadım ya çok sert görünüyorum ya da kaşlarım şekilsiz görünüyor Estetisyen kaşlarımın çıktığı yerler koyu göründüğü için iğneli epilasyonla şekillendirme önerdi ama iz kalır diye çekiniyorum tavsiye eder misiz siz ?
saçlarımın dipleri çabuk yağlanıyor ama uçları boyadan vs kuru Ve kepeklenmeye kaşınmaya çok meyilli Saç bakım ürünü olarak da matrix şampuan ve maskesini kullanıyorum haftada bir Arada kendim bakım yağlarını karıştırarak bakım yapmaya çalışıyorum bemix ampul ve yumurta sarısı da katarak Bu konuda da önerileriniz varsa sevinirim Saçlarımı sağlıklı uzatmak ve temiz bir deri çabuk yağlanmayan istiyorum Ve son son olarak tırnaklarım için aldığım ojelerde yoruyor sanırım tırnaklarımı Siz hangi marka önerirsiniz daha az zararlı kırmızı tonlarında?
sorularıma cevap için çok çok teşekkür ederim Saygılar sevgiler :)
Nigar T. - 36 Yaşında - Kahramanmaraş
LilaKutu Güzellik Ekibi LilaKutu Güzellik Uzmanı
Merhaba,

İltifatınız için teşekkür ederim. Şımartıyorsunuz :) Sağ olun...
Sorularınıza tek tek cevap vereyim:
1- Göz kremi olarak hem yaşınıza uygun, hem mimik çizgileriniz henüz gelişmeye başlamışken önerim:
Yapısı da hafiftir ve ince bir koruma örtüsü vardır.

2- More Than soap kirpik kaş ürününden kulananlar çok memnun. Tek sorun dikkatli olmak, göz altına kaçırmamak... :) Kirpik dibine incecik uygulayınız.
Kaşlarınız zaten çok güzel bakıma ihtiyacı yok görünüyor. Şekli de çoook güzel. Sayfa altına eklediğim kaş nasıl alınır videosunu izleyiniz sizin ölçüleriniz gayet uygun .. Kaşınızı bence elletmeyin. Birçok kadın böyle kaşları olması için çabalıyor.. Sizinki süper!

3- Dudaklarınız için  Fillast High Perfection Lips bence ideal. Renk vermez sadece bakım ve dolgunluk için. Ama siz daha dolgun olmasını ve renkli olmasını arzu ediyorsanız  Beauty Face Plump&Shine Dudak Dolgunlaştırıcı- Nude da  tercih edebilirsiniz.
Nyx firmasının da bu dileklerinize uygun süper Plumper ürünleri var göz atmak isterseniz sayfa altına ekledim. Renk seçeneği daha geniş...
Size uygun tonları ekledim...

4- Kırılan tırnaklar için mineral takviyesi haplardan kullanın. (en az 3 ay) Solgar ve GNC'de uzmanlar seçimde yardımcı olurlar. İçeriden destek her zaman daha etkilidir. Ayrıca  oje öncesinde kırılan tırnakları sertleştiren bir kat koruyucu kullanımı da epey güzel sonuçlar verir.

5- Saç renginiz ten renginizle gayet uyumlu. Kızılın kırmızıya bakan tonu daha canlı yüz yapar. Sarı ve bakıra bakanlarını kullanırsanız solgun görünmemek için allık ve göz altı aydınlatıcısı olmadan pek dolaşmamak gerekiyor :) Şu anki alev kızılı bence koyu gözlerinizle gayet uyumlu. Belki sadece ön taraflarına 3-5 balyaj ile 3-4 ton açık kızıl yapabilirsiniz.
Hoş bir ışıltı verir. SAÇ RENGİ SEÇİMİ VE MAKYAJ başlıklı yazıyı sayfa altına ekledim göz atar mısınız? 
Ton farkı çok net belirgin olmamalı...Resim eklemem mümkün olmadığı için link veriyorum örnek olarak...


6- Saç dipleri (saç derisi) ve saç telleri farklıdır... Saç telleri boyalardan çok yorulduğundan daha kuru olur. Saç derisinin yağlanmasını kontrol etmek için haftada 2 kez maske ile temizleyebilirsiniz.

Yıkamak için:
Banyo çıkışı saçın nemini havluyla aldıktan sonra agran yağını sadece saç tellerinin uçlarına uygulayın. Gayet parıldayan ve diri saçlar olur.
Argan nasıl uygulanır videosunu da sayfa altına ekledim izleyebilirsiniz.

7- Tırnaklar için oje seçerken zararlı kimyasallar içermeyen ojelerden seçerseniz, ve ojeden önce kuvvetlendrici (yukarıda bahsettiğim) bakım ürününü kullanırsanız elbette daha sağlıklı uzayacaklardır.

Birkaç kırmızı oje önerisi ekledim sayfa altına ...Incoco Sunset Kuru Oje'ye bayılacağınızı düşünüyorum. 14 Gün kalıcı ve oje+koruma beraber olan takma ojeler bunlar..Uygulama videosunu da sayfa altına koydum..İzlersiniz. Sevgilerle

Güzel kızıl saçlı kadın ...


Önerilen Ürünler

2
95,00 ₺ 115,00 ₺
Dolgun dudaklar için
52,50 ₺
Güçlü tırnaklar için
1
52,50 ₺
Sağlam, kırılmayan tırnaklar için
231
269,90 ₺ 230,01 ₺
Kuru ve yıpranmış saçlara yoğun bakım
97,50 ₺
Yağlı, tahriş olmuş saç derisi
1
11,51 ₺ 23,00 ₺
Mükemmel tırnaklara kısa sürede sahip olmak için
8
119,90 ₺
Göz çevresindeki ince çizgilere karşı
1
18,00 ₺
Dünya markasından en moda renkler
18,00 ₺
Dünya markasından en moda renkler
18,00 ₺
Dünya markasından en moda renkler
18,00 ₺
Dünya markasından en moda renkler
1
18,00 ₺
Dünya markasından en moda renkler
18,00 ₺
Dünya markasından en moda renkler
22,36 ₺ 27,95 ₺
Daha dolgun ve pürüzsüz dudaklar için
1
22,36 ₺ 27,95 ₺
Daha dolgun ve pürüzsüz dudaklar için
2
22,36 ₺ 27,95 ₺
Daha dolgun ve pürüzsüz dudaklar için
22,36 ₺ 27,95 ₺
Daha dolgun ve pürüzsüz dudaklar için
11
21,00 ₺
Kuru yıpranmış kimyasal işlem uygulanmış saçlar için besleyici krem
4
52,50 ₺ 87,50 ₺
Daha dolgun ve canlı dudaklar için
5
89,00 ₺
Ödüllü Amonyak ve Paraben içermeyen saç boyası

Benzer Sorular ve Cevapları