Dermaroller ve nemlendirici

Merhabalar!oldukça yağlı,geniş gözenekli ve komedon problemi devam eden bir cildim var Temizleyici ve tonik olarak salisilik asit içeren ürünler kullanıyorum Ancak skar izlerim için dermaroller yaptırmaya başladım ve beraberinde cildim aşırı kurumaya da başladı Klinik bir gece nemlendiricisini bakımıma ekledim ancak sabah yüzümü temizledikten sonra yine inanılmaz gergin ve pulpul bir görüntü oluyor Kendi gündüz nemlendiricim bu konuda yetersiz kalıyor Bu süreçte ve mümkünse tedavi sonrası günlük bakımıma da ekleyebileceğim vegan ve organik bir nemlendirici önerebilir misiniz? sivilce ve gözenek sorunum için destekleyici olabilirse şahane olur :)
sevgilerimle
Ece Y. - 25 Yaşında - İstanbul
Işık Uyanıkoğlu LilaKutu Güzellik Uzmanı

Merhaba,

Sorunuzda nemlendiricinizin yetersiz kaldığını belirtmişsiniz. Elbette size nemlendirici konusunda yardımcı olmaya çalışacağım. Ancak nemlendirici altına serum uygulamanız bakımınıza destek verecektir.

Nemlendirici krem veya losyonlar cildin üzerinde koruyucu tabaka oluşturarak cilt neminin kaybolmasını engelliyor ve çevresel etken ve pislikleri uzak tutuyor. Serum  yaşlandırıcı ve stres edici etkenlere karşı yogun nemlendirme ve bakım için kullanılıyor. 
Serum mutlaka nemlendiriciden önce kullanılmalı ve nemlendiricinin koruyucu etkisi ihmal edilmemelidir.  Serumdaki etkili aktif içerikler yüksek konsantrasyonda bulunduğu için serumu nemlendirici veya gece bakım kremi ile beraber kullanmak, kısa zamanda ciltte gözle görülür değişikliğe neden olacaktır.

Serumu nemli cilde nemlendiriciden önce uygulayın. Serumdan hemen sonra nemlendirici uygulayın.
Nemli, güzel bir cilt için serum kullanımını ihmal etmeyin.

Talebiniz üzerine vegan ve organik içerikli serum ve nemlendirici önerilerimi de alternatifli olarak alt kısma ekledim. Tercihi size bırakıyorum.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Sevgilerle
Önerilen Ürünler

50
77,33 ₺
Gözenek sıkılaştırıcı nemlendirici
Çok Satıyor
8
127,77 ₺
Karanja yağı ve beyaz çay içerikli organik sıkılaştırıcı serum
210,00 ₺
Pürüzsüz ve daha sıkı bir cilt görünümü
2
79,90 ₺
Akne ve yağlanma karşıtı