emziren anne ve cilt lekesi..

Merhaba 6 aylık bir oğlum var ve cilt serumu almak istiyorum dermorollerla kullanmak için Hangisini önerirsiniz? günlük cilt bakımında neler kullanabilirim? akne tedavsi gördüm yıllar önce ve sivilce lekelerim var onun için istiyorum Organik markalara baktım ama hangisini alacağım emin olamadım yardımcı okursanız çok sevinirim
Elif Y. - 28 Yaşında - Kocaeli
Ayseli KUTLU LilaKutu Güzellik Uzmanı
Merhaba,

Akne tedavisi sonrası sivilcelerden kurtulursunuz ama aknenin şiddeti oranında, -hele hele sıktıysanız- ciltte izleri kalır. İzlerden kurtulmak için yüzeyin eskimiş tabakasının hızla yenilenmesine ihtiyaç var. İzler ne kadar derinse süreç o kadar uzun olur.

Dermaroller öncesi cildin hijyeninin çok iyi sağlanması ve hem \'cildin\' hem \'aletin\' antibakteriel temizlik malzemesi ile temizlenmiş olması şart. Çünkü minik kanallar açılırken deriye zarar verecek mikroorganizmalardan sakınmanız gerek. Uygulama bittikten sonra destek içeriği temiz ellerle nazikçe yüze masaj yaparak yedirin. İğneler sebebiyle geçici kızarma ve hassasiyet olması normaldir. En az 1 saat sonra nemlendiricinizi uygulayın. Dermaroller sonrası lütfen mümkünse güneşe çıkmayın. Çıkacaksanız da nemlendiricinizden sonra mutlaka yüksek SPFli bir güneş koruyucu kullanmayı unutmayın.

Sevgiler..

 

Önerilen Ürünler

23
84,90 ₺
Helal sertifikalı güneş koruyucu krem
200,00 ₺
Rosacea'lı, karma, yağlı ve geniş gözenekli cilt tipleri için
1
115,00 ₺
Antioksidan içeriğiyle akne, siyah nokta ve lekelere karşı savaşır
1
150,00 ₺
Ciltteki sebumu dengeler, siyah noktaları derinlemesine temizler
1
170,00 ₺
Göz altı ve çevresindeki koyu halkalar, morluklar ve şişkinlikler için
265,00 ₺
Yaşlılık güneş ve yara lekelerine karşı etkili serum