kılcal damar ve fondöten

Merhaba
cilt tipim normal Dayak yemişim gibi kırmızı olan yanaklarım haricinde problemsiz, gayet pürüzsüz bir cildim var Ama fondöten kullanmazsam bu kırmızılıklardan ötürü çok kötü görünüyorum Özenle yaptığım makyaj bile bana palyaço havası verebiliyor İçime sinmese de bu pürüzsüzlükle fondöten kullanıyorum Altına nemlendirici süreyim ya da sürmeyeyim hiç farketmez, -yüz'ünden terleyen- atipik bi insan olunca yine 1-2 saat sonra kıpkırmızı ortaya çıkıyorum Nasıl bir fondöten kullanmalıym ya da kullanmalı mıyım? Marka olarak vereceğiniz önerileriniz çok değerli Şimdiden teşekkürler
ceylan
Ceylan D. - 42 Yaşında - Konya
LilaKutu Güzellik Ekibi LilaKutu Güzellik Uzmanı
Ceylan Hanım Merhaba, Şükür başka sorun yok. Cildiniz sağlıklı. Kırmızılıkları kapatmak çok kolay Ceylan Hanımcığım. Dert etmeyin. Istanbul'da olsaydınız bana uğrardınız Kanlıca'da LilaKutu'ya, size 5 dakikada nasıl kamufle edileceğini gösterirdim. Kuproz denilen bir deri rahatsızlığından dolayı oluyor bu renk farklılığı. Isı farklılıklarından sakınmanız gerek (Isıtılmış odadan karlı sokağa çıkmak, hamamlar, sauna, klima güneş vb). Yüksek tansiyonlu kişilerde çok görülür. Çoğu zaman da genetiktir... Ilık duşlar, agresif olmayan yüz temizleme kozmetikleri ve yüzeye yakın kılcal damarlarınızın daha da hassaslaşmaması için iyi bir koruyucu krem kullanmanız gerek. Kırmıızılıkları 2 şekilde kamufle anlatayım. Biri: Profesyonel yöntemdir. Yeşil temeli olan bazlardan kırmızı bölgeye süngerle uygulayıp. 2-3 dakika sonra sünger yardımıyla ve tampon hareketlerle fondöteninizi üzerine yaymak. Kırmızı, renk skalasında yeşilin zıddıdır, kımızıyı nötralize eder ve bu tip problemlerde gerçekten süper pürüzsüzlük sağlar. Cilt tek ton olur. 

Hangi markalarınki kalıcı ve size tavsiye edebilirim: 
* Inglot krem kapatıcı (yeşil olanı) no:36 
* Kryolan'ın Green concealer'ı. Yeşil RM97 
* PHYSICIANS FORMULA Gentle cover concealer stick (Yeşil olanı) 

(Bu markaların Konya'daki satış noktalarını internetten bulmalısınız) Yeşille kırmızı yerleri kapattıktan sonra: Yapısı en onarıcı, hem yüksek örtücü, güneş koruyucu filtreli, hem BB kremlerden kullanırsanız çok memnun kalırsınız. 

* Missha Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA tam sizin aradığınız ürün. Özellikleri: - Cildi nemlendirme ve hava alma özelliği - Ortalama 12 saat ciltte kalma etkisi - Ciltte, terlemede ve sıcakta akmama özelliği - Ölü deriyi ve hücreleri yenileme özelliği - İçeriğindeki inci tozu sayesinde cildi aydınlatma özelliği - Cildi sıkılaştırma/besleme özelliği - Cildin canlı parlak ve sağlıklı ışıl ışıl yapma özelliği 

Buradan bakabilirsiniz:  

* Bioderma'nın sizin sorunlarınıza yeni çıkardığı hassas ve kızaran ciltler için çıkardığı yeni ürünü var. Sensibio AR anti redness compact 30 SPF.   Bu mucize ürün hem cildi çok iyi kapatıyor. Hem kırmızılıkları oluşturan hassasiyeti bakım olarak onarıyor hem de güneşten koruyor. Ben kullanıyorum şu an. Eğer çabuk terleyen biriyseniz üzerine toz pudra geçerek fikslemeniz gerekebilir. Umarım faydam olmuştur. 

Not: Durance'ın organik Antik Güller Nemlendirici Yüz Kremini nemlendirici olarak öneririm. aklınızda bulunsun. 

 Sevgilerle,

Önerilen Ürünler

109,00 ₺
Hafif yapılı ve yoğun nemlendirici özellikli günlük krem

Benzer Sorular ve Cevapları