leke..

Öncelikle merhabalar Son 1 senedir cilt lekelerim ile uğraşıyorum Fakat kullandığım birçok ürünle bazen azalmış gibi olsa da bazen de artıyor Lekeler kızarık şekilde sivilce lekeleri Ben çok sıkıldım bu lekelerden kurtulmak istiyorum Bir de yazın yağlı bir cilde sahipken özellikle bu sıralar özellikle burnum ve dudak kenarlarımda pul pul dökülme var Yüzümü temizledikten sonra gergin hissediyorum Nasıl bir rutin yapmalıyım cilt tipimi şu an kestiremiyorum Kuru mu karma mı ? anlayamıyorum Özellikle bu leke sorunum beni çıldırtmak üzere Asit kullanıyorum aha bha serum ile niacinamide asit kullanıyorum Fakat bunların lekelerde çok da büyük etkiler yaptığını sanmıyorum Lütfen bu leke ve dönemsel olan sivilcelerime bir çözüm bulun Cam gibi bebek gibi bir cilt istiyorum Cildime baktığımda mutlu değilim Leke görmek istemiyorum mutsuzum :(
Melisa M. - 23 Yaşında - Balıkesir
Ayseli KUTLU LilaKutu Güzellik Uzmanı
Merhaba,

Cildinizin yazın yağlanmasının sebebi: Sıcak hava metabolizmayı hızlandırır. Artan metabolizma yağ ve ter bezlerini harekete geçirir ve  cildinizin yağlanmasına neden olur.
Kış aylarında soğuk hava, rüzgar, kalorifer ve elektrikli soba kullanımı ile havasız ortamlar, nemsizlik ve pullanma, yapabilir.
Nemlendiriciniz yeterli olmayabilir.
Serum ve gece kremi ile nemlendiricinizi destekleyebilirsiniz.
Güzellik profilinizde serum var ama krem yok. Tek başına serum yetmez.

Benek şeklindeki lekeleri,haftalık bakımda düzenli kullanılacak olan peeling+maske ikilisi ve yenilenme destekli serum kullanarak çözebilirsiniz. 
Yüzey soyucu asitli kremler de çok yardımcı olur. Salyangoz salgılı, AHA'lı, C vitaminli serum ve kremler yenilenmeyi hızlandıracaktır.

Siz gerçi bunları uyguladığınızı yazıyorsunuz ama ne kadar zamandır!! 
Cildin kendini yenilemesi zaman ister çünkü.

Derin lekelerde: Dermatolog kimyasal peeling ile (Glikolik asit) yüzeysel tabakayı soyar. Üç hafta arayla birkaç seans yapılır. Cilt yüzeyi kabuklanabilir, soyulur. Güneş kremi kullanmak gerekir. Yoksa lekelenirsiniz. Yaz aylarında kesinlikle yapılmamalıdır.

Önerilerimi alta ekliyorum.
Sevgiler..

Önerilen Ürünler

289,90 ₺
Yatıştırıcı, nemlendirici, koruyucu güneş kremi
299,90 ₺
Sivilce, akne izi karşıtı krem
249,90 ₺ 0,00 ₺
Yağlı - akneye yatkın ciltler için tonik
449,90 ₺
Sivilce, akne, leke karşıtı serum
Yeni Geldi
299,90 ₺
AHA + %2 BHA Peeling Serum, güneş kremi ile buluşuyor.