sivilce, elastiyet kaybi, aşırı kızarık cilt..

Merhabalar 28 yaşımdayim 9 yaşindan beri aktif sivilce problemim var 15 yaşından itibaren dermotologa gittim Çesitli ilaçlar ve kremler kullandım Sivilce sorunum zaman zaman azaldı En son dermotolog vichynormaderm jel ve serumu onerdi Cildimde hassasiyet yaratmadi fakat zamanla etkisi azaldi Cilt bariyerim zayif, kizarik, izli ve sivilceli Sizden bb krem ve nemlendirici tavsiyesi istiyorum Kullandigim bircok urun komedons sebebiyet veriyor
Ayşegül E. - 28 Yaşında - Eskişehir
Ayseli KUTLU LilaKutu Güzellik Uzmanı
Merhaba,

Cilt Bakım Rutininde Yapmanız Gerekenler...

1.Cildi Her Gün Sabah-Akşam Temizlemek: 
2. Temizliğin En İyi Arkadaşı Toniklemek: 

 Tonik; temizlikten kalan kir artığı varsa derinlere ulaşıp onları da ele geçirir, musluk suyundan cilde yapışan klorun negatif etkisini yok eder, cildin önündeki negatif kalkan kalktığından serum ve krem daha kolay emilir ve etkileri daha iyi hissedilir. 

3.Göz Çevresini Korumak: 
Göz çevresi, cildin en ince ve hassas olduğu bölgedir. 
Bu bölgeyi 20'li yaşlardan itibaren ne kadar iyi korursanız, yaşlanma belirtilerinin en çok hissedildiği bu bölgeyi kırışıklıklara, çizgilere karşı korumuş olursunuz. Göz çevrenizi yorgunluktan arındırıp, nemlendirmek ve aydınlık tutmak için göz kreminizi sürmeyi ihmal etmeyin.

4.Cildiniz İçin Uygun Bir Nemlendirici Edinmek: 
Bakımın en olmazsa olmazı.
Rutininizi tamamen uyguladığınızda nemlendiricinizin etkisini çok daha iyi hissedeceksiniz. Cildinize uygulayacağınız cilt yapınıza ve size uygun bir nemlendirici cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi, hidratasyonu sağlayacak. 

4.Güneş Kremi Kullanmak: Cildinizi her gün yaz-kış demeden korumayı alışkanlık haline getirmelisiniz. \'Eee yaz tamam da, kışın da mı?\' Evet, kış aylarında da çünkü yazın gözümüze gözümüze vuran güneş ışınları kışın vurmadığında kaybolduğunu sanıyoruz. Biz onları görmesek de onlar bizi görüyor, kaçamıyoruz. Güneş koruma kremi kullanmanın tek etkisi yaşlanma belirtilerine karşı önlem almak değil tabii ki. Güneşin içimize işleyebilecek tüm negatif etkilerinden korunmak. Sağlıklı yaşam için ihmale gelmez!

5.Sivilceli ciltler peeling yerine konjac sünger kullanırsa daha doğru olur. İltihap sıçraması olmaz.

Sevgiler..Önerilen Ürünler

Çok Satıyor
73
42,50 ₺
Karma ve yağlı ciltler için bitki süngeri
200,00 ₺
Rosacea'lı, karma, yağlı ve geniş gözenekli cilt tipleri için
1
115,00 ₺
Antioksidan içeriğiyle akne, siyah nokta ve lekelere karşı savaşır
1
150,00 ₺
Ciltteki sebumu dengeler, siyah noktaları derinlemesine temizler
Kampanyalı
1
66,14 ₺ 146,00 ₺
Akneli ciltlere özel, ferahlatıcı, arındırıcı ve dengeleyici soyulabilir maske
Kampanyalı
139,90 ₺
Cildi nemlendirir ve besler.