LİLASIRLAR

6 ADIMDA DURU BİR CİLT

 

Taze, pembe, pürüzsüz, lekesiz ve şeffaf bir ten için illa ki fondöten ve pudralardan yardım almak gerekmiyor. Sistemli bakım uygulanan her cilt doğal pembeliğini ve tazeliğini sürdürebilir.

Cildinizi biraz şımartmanız, ağırlıklarından kurtulmasına yardım etmeniz, yorulan alt yapısına destek çıkmanız dinamik yapısını kazanmasına yeterli olur.

Sırtındaki yorgunluk yükünü atmasına yardım etmeniz, mat görüntüsünü aydınlatacak; dokularda birikmiş toksinlerden arındırılması ve serum takviyesi de yeni yapısını çabuk oluşturmasını sağlayacaktır.

Olmazsa olmazlarınız var... İki gün uygulayıp üç gün uygulamamak olmuyor! Emek vermedikçe sonuç da beklememeliyiz. İşte o 6 adım.

1. adım:

Kesin sonucun ilk anahtarı temizleme işlemidir. Asla atlamayın! Yüzeyde, net ve temiz bir tuval gerekiyor. Cilt tipinize uygun temizleme süt/jel/köpüğü ile yıkayıp durulayın. Mutlaka tonik uygulayın. Uyumadan önce yapılan temizlik, gece boyu kremlerden yararlanmasını garantiler. Sabah, daha az yağ salgılamış dinlenmiş bir yüzeyle uyanırsınız.

2. adım:

Serum. Stres ve yorgunluğun harabiyetini, yaşla gelen çizgilerin derinliğini içeriden onarır. Gözenekler daha sıkı, yüzey daha diri oluşur.

3. adım:

Leke karşıtı nemlendirici. Melanin oluşumunu azaltır, tek tonda cildin yapılanmasına yardım eder.

4. adım:

Primer. Ten üzerinde baz olarak kullanılan bu ürünler gözenekleri silikleştirir, kadifemsi bir yumuşaklık verir. Pürüzlere photoshop yapan şeffaf bir mucize!

5. adım:

Detoks maskeler. İster kür olarak, ister tek kullanımlık anında arındıran ürünlerden seçin. Rahat nefes alması ve toksinleri atması cildin canlanması demektir.

6. adım:

Peeling. Yüzeydeki ölü tabakayı sistemli olarak haftada bir kez atmanız, alttan gelecek yenilenmiş deriyi yüzeye taşır. Daha aydınlık, taze ve pürüzsüz bir ten görünür.

 

Ayşenur Yazıcı