LİLASIRLAR

Babalar Günü Hediye Rehberi

 

Baba deyince akla gelen efsaneler: The Pursuit Of Happiness'teki "Kimsenin sana bir şey yapamayacağını söylemesine izin verme, benim bile. Bir hayalin varsa peşini bırakmamalısın. İnsanlar, kendilerinin yapamadıkları şeyleri senin de yapamayacağını söylerler. Bir şeyi istiyorsan peşini bırakma; git ve al." sözüyle Christopher, Babam ve Oğlum'daki "Evlatlar, babalarını hep hatırlamak istediği gibi hatırlarlar" deyişiyle Sadık.

Ve tabii ki sizin efsaneniz! İlk kahraman, ilk arkadaş, ilk sırdaş ve belki de ilk aşk!

Anneye hediye almak her zaman daha kolaydır! Ama ya, babalar? "Gömlek mi alsam? Pantolon mu? Ama geçen sene parfüm aldım" düşünceleri arasında zaman geliir, çatar. Son dakikalarda alınan hediyeler aslını ne kadar yansıtır, bilinmez.

Babanız için anlamlı olabilecek, harika bir rehber hazırladık. Çünkü O'nun da anlamlı bir bakıma ihtiyacı var!

 

 

"Saçlarım bu ara fazla dökülüyor. Neden acaba?" diye soran babaları mutlu edecek saç bakım tonikleri,  {Eugene Perma Stimulant Dökülen Saçlar İçin Bakım Toniği - For Men 3,5mlx12 adetsaç köklerini güçlendirmeye yardımcı olur. Stresten veya dış etkenlerden dolayı oluşabilecek saç dökülmelerine karşı önlem alarak, dökülme problemini azaltmaya destek olur. Saçları daha pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşturur. Saç köklerini uyararak, saçın eski canlı görünümünü geri kazandırır. Hatta düzenli kullanıldığında saç tellerinde artma olduğu laboratuvarlar tarafından test edilmiştir. 

 

TÜM EUGENE PERMA ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN >>

 

 

 

Tıraş rutinini aksatmayan pamuk yanaklı babaları, okaliptüslü tıraş rutini daha canlı tutacak. Okaliptüsün serinletici ve ferahlatıcı etkisi antioksidan etkisi ile de bir araya gelince, tıraş bakım rutinleri O'nun için daha eğlenceli hale gelecek. {Proraso Okaliptüs Yağı ve Mentollü Tıraş Bakım Seti} Okaliptüs yağının cilt için faydaları da oldukça fazla: Akne ve sivilce oluşumunu önlüyor, kepeği ya da kuruluğa karşı duruyor, hatta yaraları bile çabucak iyileştiriyor. 

 

TÜM PRORASO ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN >>

 

 

Güneşi görmek çok güzel, peki zararlarından nasıl koruyacağız? UVA ve UVB güneş ışınlarının cilde olduğu kadar sağlığa da zararı var. Cilt lekeleri, kırışıklık, ince çizgiler, hatta cilt kanserine bile davetiye çıkarabiliyor. O'nu güneşten korumanız, O'na yapacağınız en büyük güzelliklerden biri! Güneşin zararlı etkilerinden korumaya çalışırken, zararlı kimyasal dolu bir koruyucu olsun da istemezsiniz. O zaman Coola ile tanıştırın! {Coola Bare Republic Mineral Sport SPF 30 Spray 177 ml.} Pratik ambalajları ile kullanım kolaylığı, kocaman boyutuyla uzun süre kullanım sağlıyor.

 

TÜM COOLA ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN >>

 

 

Yapılan bir araştırmaya göre; kolonya tüketimi erkeklerde kadınlara göre daha fazlaymış. O zaman O'nun için en özel, hatta ona özel ve sınırlı sayıda üretilen, el üretimi, bitkisel kolonyalardan birini seçelim. :) {Raen Kolonya - Sınırlı Üretim - 220 gr.} Zarif aromaya sahip Zeytin Yaprağı yağından üretilmiştir. Yalnız dikkat sınırlı sayıda üretimi yapılan zeytin yaprağı kolonyasının kokusuyla parfümünü arasında seçim yapmaya yöneltebilirsiniz. :)

 

 

TÜM RAEN ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN >>

 

 

Emek veren, ilk arkadaş, ilk aşk olan tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun!