LİLASIRLAR

PRATİK KADINLARA PRATİK ÜRÜNLER

Güzel ve sağlıklı görünmek için, taze ve diri olmak için ciddi mesai harcıyoruz.

Yorulmadan yaş almanın yollarını gösteren kremler serumlar, cildi pürüzsüzleştiren maskeler banyo çekmecelerinde sıralarını bekliyor...Bakımlı olmak demek kavanozun birini açıp birini kapak ve bundan çok sıkılan hanımlar var.

Ve hepimizin beklediği ürün hala piyasaya çıkmadı!

Tek kavanozda ama 10 işlevi olan, her yere sürülen, her cilde gençlik taşıyan, tüm sivilce izlerini bir sürüşte yok eden kozmetik yok...

Ama birçok işi tek başına beceren pratik ürünler var. Hayatınızı kolaylaştırmaları, bakımınızı hızlıca yapmanız için onlarla tanışmanızı istedik.

 

KONJAC SÜNGER

%100 doğal bitki lifinden temizleme topu! Makyaj ve cilt temizliği için temizleme jeline bile ihtiyaç duymadan cildi pırıl pırıl yapıyor. Hem peeling hem temizleme için çok pratik. Her yere taşınabilir yer tutmuyor.

 

IKOS ISLAK & KURU MİNERAL PUDRA

Ikos Seyahat Seti Islak & Kuru Kullanım Mineral Pudra + Mineral Allık + Fırça 

Hem fondoten hem kapatıcı mineral içerikli pudra. Yüz bacak ve vücuttaki sivilce, yara, kılcal damar, akne, varis sorunlarınızı görülmez bir şekilde kapatır. İki rengini karıştırarak her mevsim cilt tonunuzun aslına uygun kapatma sağlayabilirsiniz. Allık ve bronzlaştırıcı olarak da kullanılabilir.

 

MISSHA PERFECT COVER BB KREM

Hem bakım yapar, hem leke gidermeye yardımcı, hem cilt tonunu beyazlatıcı, hem sakinleştirici hem akneyi yatıştırmaya yardım eden işlevleri var. Güneş koruyucu içerir. Fondöten ve pudra bir arada. Nemlendirici, güneş koruyucu,onarıcı ve fondöten ayrı ayrı değil, bir tüpte... Sür çık!

 

MISSHA SIGNATURE VIBRATING MASCARA

Kirpiklerinize maskara uygulama sürenizi 30 saniyeye indiren, pille çalışan titreşimli rimel. Jet hızıyla kısa kirpikleri uzun ve belirgin kirpiklere çeviriyor. Gözyaşı ve sudan etkilenmiyor bulaşmıyor ama suyla temizlenebiliyor...

 

NAIL TRICK ASETONSUZ SOYULAN OJE

Her gün oje değiştirmeye üşemeyeceğiniz soyulan oje! İstediğiniz zaman soyarak çıkarabiliyor, gün içinde rötuş yapabiliyor, elbisenize göre anında soyup renk değiştirebiliyorsunuz. Sürerken oje bulaştırsanız sorun değil. Anında kuruyor ve ete bulaştığı yerden elle çıkarabiliyorsunuz.

 

DIET ESTHETIC FLASH SIKILAŞTIRICI SERUM

Ani davetler, özel günler için çabucak hazırlanmak isteyenlerin can simidi! Ampulü uygulayın, yarım saat sonra makyazınızı uygulayın. Diri, gergin, dinlenmiş pürüzsüz bir cildiniz oluyor. Makyaj yapana kadar beklediğiniz yarım saatlik sürede elbisenizi giyebilir, saçlarınızı yapabilirsiniz.

 

BODYOGRAPHY KREM ALLIK NAVAJO GOLD

Altın renginde incecik, ışıltılı krem allık. Göz kapağına far olarak, dudaklara renkli parlatıcı altına kullanabilirsiniz. Bir ürünle 3 işlev... Altın tozu bu farı, kahverengi kalem ve siyah maskarayla kullanarak çekici,aydınlık bakışlar yapabilirsiniz.Yanak tümseğinin üzerine aydınlatıcı olarak gece makyajında çıkık elmacık kemikleri oluşturuyorsunuz.

 

MONODERMA E5 CİLT KAPSÜLLERİ

Her sıkıntıda kullanıma hazır bir kapsül. Genital bölgedeki kaşınma, kuruluk ve kızarıklıktan tutun; hassasiyet olduğunda kışı ve yaz aylarında cildi yatıştırmak için, gece kremi olarak onarıcı, iltihaplanma, kuruluk, kızarıklık ve kaşıntı ile birlikte seyreden inflamatuvar cilt hastalıklarında tedaviye yardımcı bir sihirli değnek dokunuşu.

 

Ayşenur Yazıcı