LİLASIRLAR

SAÇLARI ONARMA ZAMANI

Ne olduğunu anlamadan yazın sonuna yaklaşıyoruz… Deniz ve güneş çok keyifli, fakat saçlarımıza da bir o kadar zararlı. Saçlarımızı onarıp eski halini geri kazandırmanın yolu ilk başta iyi bir şampuan seçiminden geçiyor. Şimdi, onarma özelliği olan birkaç şampuan markasına göz atalım…

 

Kitoko Yenileyici Temizleyici Şampuan:  Nazik sülfatsız formülü ile yıpranmış saç tellerini arındırır besler. NMF ve kristal kil içerir. Saçı yumuşak, güçlü ve kontrol edilebilir kılar. 4.5-5.5 pH seviyesi ile renk koruyucu özelliklidir.

 

Kitoko Argan Yağı : Yoğun bir şekilde saçı besler, yumuşatır ve güçlendirir. Parlaklığını ve nem dengesini geri kazandırır, dalgalı ve zor taranan saçları yumuşatır. Yağ hissi bırakmaz, saç tarafından kolaylıkla emilir. Omega yağları, antioksidanlar ve A,E vitaminleriyle zenginleştirilmiştir. Doğal UV koruması ile kurutma süresini belirgin bir biçimde azaltır.

 

Eugene Perma Keratin Şampuan 250 ml.Keratin, yanlış yöntemler veya dış etkenler nedeni ile yıpranan saçları besleyerek, saçlara yeniden canlılık kazandırmaya destek olur. Keraction teknolojisi sayesinde hasarlı saçları onarmaya, güçlendirmeye ve saçlara direnç kazandırarak yıpranmaları azaltmaya yardımcı olur. Keraction teknoloji, bitkisel kaynaklı keratin içeriğine sahiptir. Fön, saç maşası ve bunun gibi dış etkenlerden kaynaklanan yıpranmalara karşı saçı korumaya yardımcı olur. Amino asitler bakımından zengin bitki özlü keratin saç diplerine nüfuz ederek saçın yeniden yapılanmasına destek olur.

Toni & Guy Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan: Yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilmiş şampuan, cansız ve yıpranmış saçlarınızı onarır ve canlandırır.