LİLASIRLAR

Soyulabilir Ağda Nedir?

Hep duyuyoruz, çok duyuyoruz. Peki, nedir bu Soyulabilir Ağdalar? 
Haydi okuyalım :) 
 
Soyulabilir Ağdalar bildiğimiz ağdalardan farklı mıdır?
Evet! :) İnci Ağda diye de bilinen Soyulabilir Ağdalar, şeker içermez. Bu sayede kıl kökleri de beslenmez, tüyler kalınlaşmaz. İnce bir tabaka halinde sürülür. Küçük miktardaki ürünler ile oldukça geniş bölgelere uygulama yapabilirsiniz.
 
Ilık olarak uygulanır. Özel yapısı sayesinde cilt üzerindeki gözeneklerin açılmasını sağlar ve tüyleri tamamen kavrayarak en kısa tüylerin bile kökünden alınmasını kolaylaştırır. Hatta kıl kökleri beslenmediğinden tüyleri azalttığı bile söylenmektedir :) Normal ağdalarda olduğu gibi hızlı çekmeniz gerekmez, yavaş çekimlerde de tüyleri kökünden alır. Bu işlem soymak benzeri olduğundan ismi Soyulabilir Ağdadır.
 
Evde uygulanabilir mi?
Soyulabilir Ağdalar, kolay ve pratikliği sayesinde evde uygulanabilir. Kendiniz uygulamıyorsanız, uygulama salonlarına sağlık ve hijyen açısından kendi ağdanızı götürmeniz çok daha iyi olacaktır.
 
Neden Soyulabilir Ağda kullanmalıyım?
Soyulabilir Ağdalar, sıradan ağdaların neden olduğu batık ve sivilce gibi sorunların önüne geçerek pürüzsüz bir cilt kazandırır. Uygulaması uzun uğraşlar ve ağda bezleri gerektirmez. Oldukça kolay ve pratiktir. Pratikliği zamandan tasarruf sağlar :) Hassas ciltlerle uyumludur; tahriş ve kızarıklık oluşumunu minimumda tutar. Ilık uygulanabildiği için cilt, fazla ısıya maruz kalmaz: Uygulama acısı yok denebilecek kadar azdır. Hijyeniktir. 
 
Nasıl uygulanır?
Ilıtılan soyulabilir ağda bir spatula yardımı ile tüylerin çıkış yönüne doğru ince tabaka sürülür ve el ile tüylerin çıkış yönü tersine doğru yavaşça çekilir. 
 
Soyulabilir ağda ürünlerini görmek için tıklayın.
 
 
LilaKutu