Biorant Natural

Genetik mühendislik, sentetik ve petrokimyasal endüstri ürünleri kullanılmadığı; ve bu ürünlerden kaynaklanan toksit ve alerjik etkilerin oluşmasına imkan vermediği için hem doğayı hem de sağlığınızı korur. Sodasan tamamen doğal ürünlerle etkili bir temizlik sağlar. Tahriş edici, aşındırıcı kimyasallara gerek kalmadan temizlikte mükemmel sonuç elde edilir.
Ekolojik formüllü, doğal bitki bazlı, bio-enzimli ve mineral içeriklidir. Fosfat ve formaldehitleri içermediği halde konvansiyel ürünler kadar etkilidir. Yağı kolaylıkla çözer ve inatçı kirleri çıkartır. Bulaşıklarınızın üzerinde ve makinanızın içerisisinde deterjan ve kimyasal kokusu bırakmadan temiler. EU ECOLABEL ve ECO GREEN tarafından sertifikalanmıştır. Suda çözülebilen folyo sayesinde kolay ve güvenli kulanım sağlar.
Çevre ile İlgili: Düşük VOC oranı, çözülebilir sürfaktanlar, su hayatına minimum etki yapar, geri kazanılabilen ambalajıdır, hayvanlar üzerinde test edilmez. Kanalizasyonlu evler kadar foseptikli konutlarda da kullanımı da tavsiye edilir.

Biorant Natural Kategorileri

Biorant Natural Ürünleri

Biorant Natural Markasının stokta 0 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

Biorant Natural Yorumları

Biorant Natural markasının ürünleri için 0 adet yorum yapıldı.