Cosrx ekibi kozmetiğin sadece güzel bir görünüm sunmaktan çok daha fazlası olduğuna inanıyor. \'Yeni Kozmetik Standartları\' belirlemek amacıyla yola çıkan Cosrx, kullandığı minimal ama çok etkili formülleri ile Kore kozmetiği denince ilk akla gelen markalardan biri. İsmi "cosmetic" ve "rx" (reçete) kelimelerinin birleşiminden meydana gelen Cosrx'in, boğuştuğunuz cilt problemi ne olursa olsun size göre ve orijinal bir çözüm önerisi mutlaka var. Kullandığınız dermokozmetik ürünler beklentinizi karşılamıyorsa belki de artık Cosrx çözümleriyle tanışmanın vakti geldi demektir!

2002 Yılından günümüze spesifik cilt problemlerine ve ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler sunan Cosrx, formüllerini doğal ve cilt için zararlı yan etkileri olmayan içeriklerle oluşturuyor. Olabildiğince az sayıda içerik kullanarak daha güvenli formüller hazırlamayı hedefleyen Cosrx'in kullandığı çok kaliteli ve etkili aktif bileşenlerle benzersiz ve şaşırtıcı sonuçlar elde etmek mümkün. İşte tam da bu yüzden K-Beauty'nin en popüler markalarından biri olmayı ve tüm övgüleri sonuna kadar hak ediyor!

Özellikle akne problemleri, yağlanma ve siyah noktalar gibi cilt problemlerine önerdiği dünyaca ünlü çözümlerle ses getiren Cosrx'in sivilce bandı, sivilce temizleme pedi gibi yatarıcı ürünleri dikkat çekiyor. Bu problemler için özel olarak geliştirdiği, AHA ve BHA gibi doğal asitlerle oluşturduğu tonikler ve temizleyiciler çoktan kült K-Beauty ürünleri arasında yerini aldı. Leke tedavisinden nemlendirmeye, yaşlanma belirtilerinin azaltılmasından cilt ışıltısını artırmaya ve makyaj ürünlerine daha birçok ihtiyaç için de alanında en başarılı örnekleri sunan Cosrx'in sırrı, formüllerini geliştirirken sergilediği titizliği... Elma ekstresinden pirince, çay ağacı ekstresinden propolise birçok doğal içeriği ustaca kullanan Cosrx, tüm dünyada Kore kozmetiğinin en iyi örnekleri arasında gösteriliyor.

Cosrx Kategorileri

Cosrx Ürünleri

Cosrx Markasının stokta 89 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

Cosrx Yorumları

Cosrx markasının ürünleri için 2 adet yorum yapıldı.

  • Habibe K. - 40 Yaşında - Yalova 09 Şubat 2020 11:52

    AHA/BHA Clarifying Treatment Toner 150 ml.

    Cosrx Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser 150 ml. İle birlikte kullanıyorum ve sonuç mükemmel akneler üzerindeki etkisini bir ay süren kullanımdan sonra gördüm leke ve ton eşitsizliğini çok hafif etkisi oldu ürün tamamen bittiğinde leke etkisini daha iyi gözlemleyeceğim.

  • Habibe K. - 40 Yaşında - Yalova 09 Şubat 2020 11:47

    Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser 150 ml.

    Gayet yumuşak krem formülü cildi mükemmel temizliyor kullanmaya başlayalı yaklaşık bir ay olmasına rağmen akneler üzerindeki etkisini gözlemliyorum lekeleri sanki hafif açtı tam bitirmeden leke için net bir şey söylemem doğru olmaz ama markayı başarılı buldum