Eau Thermale Jonzac

Eau Thermale Jonzac; 'Doğanın temel döngüsünü bozmadan ve ona saygı göstererek geleceğin bakım ürünlerini sizlere sunmaktır' misyonunu belirlemiştir. Doğaya saygılı, doğanın mucizelerini bilim ile birleştiren, bilinen dermo kozmetik ve organik kozmetiklerin ötesinde, etkili, güvenilir, kullanmaktan keyif alacağınız ürünleri sunmaktadır. Sonuç olarak Lea Nature laboratuarlarının bilgi birikimi ve Jonzac içmelerinin şifalı termal suyu ile doğaya ve insanlara saygılı en iyi kozmetik ürünlerini üretmektedir.

Yüksek düzeyde mineral içeriğe sahip Jonzac termal suyu cilt hücrelerine çok benzer kompozisyona sahiptir. Bu mucizevi suyun sahip olduğu benzersiz özellikler, onu aktif organik bitkiler ile birleştirerek size hipoalerjenik, gözeneklerinizi tıkamayan, sağlığınıza zararlı bileşenler içermeyen, cildinizin çok yakın müttefiki olan ürünleri sunmayı sağlamaktadır.

Eau Thermale Jonzac; ürünlerinin vaatlerini eksiksiz olarak yerine getirebilmesi adına bilimin imkanlarından da faydalanmakta ve patentli keşiflere de imza atmaktadır. Ürünün son damlasına kadar etkinliğini garanti altına alan doğal koruma sistemi 'Protect Complex 3C', termal suyun optimum nem etkisini sunmasını sağlayan enkapsülasyon sistemi 'Brevet F.P.D.', antioksidan etkiyi sağlayan yüksek düzeyde oksijen içeren 'Angelic Thermal Water', cildin koruyucu bariyerini güçlendiren doğal nemlendirici 'L.P.C.A.' bunlardan sadece bir kaçıdır.

Eau Thermale Jonzac; tüm ürünleri ECOCERT ve Cosmebio gibi uluslararası kuruluşlardan alınan organik sertifikalarına sahiptir. Ürünlerin hepsi %100 hipoalerjenik içeriğe sahiptir. Gönüllü kullanıcılar tarafından ve dermatolojik olarak test edilmektedir. Ürün içeriklerinde fıstık, tahıl, süt türevleri, etil alkol ve sülfat türleri gibi potansiyel tahriş ediciler bulunmamaktadır. Tamamen esansiyel yağların farklı teknikler ile distile edilmesi sonucu ortaya çıkan doğal kokular ile ürünlerini formüle etmektedir.

Eau Thermale Jonzac; 2007 yılından bu yana '%1 For The Planet' derneğinin bir üyesi olup, cirosunun %1'ini çevrenin korunması için projeler geliştiren bu kuruma bağışlamaktadır. Ürün ambalajlarının doğa üzerindeki etkisini minimum seviyede tutmaya gayret göstermekte ve bu sebeple sadece geri dönüştürülebilir, plastik ve şeker kamışından elde edilen bitkisel plastik kullanmaktadır.

Eau Thermale Jonzac Kategorileri

Eau Thermale Jonzac Serileri

Eau Thermale Jonzac Ürünleri

Eau Thermale Jonzac Markasının stokta 0 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

Eau Thermale Jonzac Yorumları

Eau Thermale Jonzac markasının ürünleri için 24 adet yorum yapıldı.