Golden Rose

 

Kurulduğu 1983 yılından beri, ilke edindiği kaliteli üretim ve uygun fiyat politikası uygulamaları ile kozmetik sektörünün önemli kuruluşlarının başında gelmektedir. 

Erkul Kozmetik üretimini yaptığı başta Golden Rose olmak üzere Classics ve Miss Selene markalarıyla oje, ruj, lipgloss, pudra, far allık, maskara, eyeliner, fondöten, parfüm gibi çok çeşitli kozmetik ürünlerini başarıyla tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Erkul Kozmetik ürünlerinin büyük bir bölümü 86 ülkeye ihraç edilmektedir. Erkul Kozmetik, kozmetik alanındaki yeniliklerin yakın takipçisi ve uygulayıcısı olması ve her geçen gün artan ticaret kapasitesi ile dünya kadınlarının büyük bir beğeni ve güvenle kullandığı markaların üreticisi olarak, renkli kozmetik üretiminde dünya çapında başarılarıyla anılan bir kozmetik şirketidir.

Kozmetik ürünleri doğrudan insan sağlığı ile ilgili olduğunun yüksek bilincinde olan Erkul Kozmetik, AR-GE ve üretim aşamalarında kendi laboratuvarlarında sürekli olarak uyguladığı kapsamlı bilimsel test ve analizlerle, üretimde hijyen ve sağlığı birinci planda tutmaktadır.

Üretimde; Avrupa ve Amerika'dan ithal edilen yüksek kaliteli hammaddeler kullanılmaktadır.

Türk ve dünya kadınlarının zevkine hitap edecek çeşitliliğesahip çok geniş ürün ve renk skalasına sahip olan Erkul Kozmetik, oje üretiminde dünyanın 5 büyük üreticisinden biridir.

Erkul Kozmetik ürünleri toplam 50.000m2'lik alan üzerine imşa edilmiş iki fabrikada üretimden ambalaj ve tasarıma, etiketleme ve paketlemeye kadar tüm süreçlerin bir arada gerçekleştiğientegre tesislerde üretimini tamamladıktan sonra Türk ve Dünya kadınlarının daha güzel ve bakımlı görünmesi için yola çıkar.

Erkul Kozmetik ürünleri ayrıca tüm Türkiye'de parfümeri, eczane ve zincir marketlerden oluşan 3000'den fazla satış noktasında ve seçkin alışveriş merkezlerinde yer alan Golden Rose mağza ve corner'larda satılmaktadır.

Erkul Kozmetik ürün çeşitliliği ve kalitesi ile Türkiye pazarında da seçkin bir konuma ve önemli bir Pazar payına sahiptir.

Golden Rose Kategorileri

Golden Rose Ürünleri

Golden Rose Markasının stokta 86 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

Golden Rose Yorumları

Golden Rose markasının ürünleri için 0 adet yorum yapıldı.

 • Nazlı ?. - 34 Yaşında - İstanbul 18 Temmuz 2012 17:29

  Ultra Rich Color Lipstick

  Çok sevdim bu rujları, renkleri de çok güzel :)

 • Melda G. - 50 Yaşında - Eskişehir 25 Mayıs 2012 20:58

  Ultra Rich Color Lipstick

  Paketine bayıldım. özellikle açık pembesi bana göre.

 • Nevra K. - 35 Yaşında - İstanbul 25 Mayıs 2012 08:42

  Ultra Rich Color Lipstick

  İnanılmaz kalıcı ve her rengi ayrı bir şahane...Hepsine bayıldım ve mutlaka alacağım:) Teşekkürler lila kutu :)

 • Nilüfer A. - 34 Yaşında - Denizli 24 Mayıs 2012 23:17

  Ultra Rich Color Lipstick

  gelen palet çok şirinmişik. onun sığacağı boyutta minik paketim wardı içine koydum çantamda benle bir geziyor canı hiç sıkılmıyor herkeslere gösteriyorum:)

 • Emine A. - 32 Yaşında - Diyarbakır 22 Mayıs 2012 22:56

  Ultra Rich Color Lipstick

  dört rengede bayıldım gerçekten kullanımı çok rahat ve kalıcı.

 • Hümeyra ?. - 34 Yaşında - Rize 20 Mayıs 2012 14:19

  Ultra Rich Color Lipstick

  renkler çok hoş özellikle mat olanlar. fakat bir sorun varki dudaklarımı fena çatlattı özellikle ışıltı olanlar.güldüğümde dudaklarımdaki yarılmaları resmen hissettim.

 • Yeşim E. - 39 Yaşında - Malatya 19 Mayıs 2012 16:06

  Ultra Rich Color Lipstick

  Çok şirin bir kit halinde gönderilen bu rujların sürümü,renkleri ve kalıcılığı güzel..