Asc Ltd. Şti. 2006 yılında Ankara'da kurulup, 2014 yılında isim tescili yaparak 'Karline' markası ile kozmetik ve güzellik sektörüne giriş yapmıştır. Devamlı yenilik, kalite ve hizmet anlayışını ön planda tutmuş, gelişen teknoloji ve dünya pazarına ayak uydurma ilkesini hedefleyerek çalışmalarını bu doğrultu da devam ettirmektedir. "İçiniz Rahat Olsun İçinde Sağlık Var" ilkesi ve yönetim tarzı ile gücünü müşteriden alarak kozmetik sektöründe faaliyetini sürdürmektedir.

Karline firması geçmiş deneyimleri, topluma, müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun "kalite" anlayışı olduğunu göstermiştir. Ürünlerini, Mikrobiyolojik, Ürün Güvenirlilik, Karline A++ Laboratuvar analizleri yaparak test edip belgelendirmektedir.

Karline Kategorileri

Karline Ürünleri

Karline Markasının stokta 2 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

Karline Yorumları

Karline markasının ürünleri için 4 adet yorum yapıldı.

 • Aysenur P. - 28 Yaşında - İstanbul 11 Şubat 2017 16:11

  A++ Manikür Seti

  Pratik ve mükemmel bir ürün!!! Kuru ellerimi nemlendirerek pürüzsüz bir yapı kazandırdı. Tırnak etlerimi yumuşatarak manikür uygulamasını daha kolay bir hale getiriyor. Kurtarıcı ürünlerimden bir tanesi :)

 • Özlem G. - 43 Yaşında - Bursa 24 Temmuz 2016 13:00

  A++ Manikür Seti

  Şahane bir ürün. Uygulaması çok kolay, tırnak etlerini kısa sürede çok kolay yumuşatıyor. Manikürün etkisi bende 3 hafta kadar sürdü, bayıldım. Ellerim ipek gibi oldu.

 • Begüm D. - 30 Yaşında - İstanbul 21 Mart 2016 19:15

  A++ Pedikür Seti

  Tahmin ettiğimden daha iyi bir ürün. Ahşap çubuk biraz çabuk yıpranıyor, iki tane olsa daha iyi olurdu.

 • Defne T. - 31 Yaşında - İstanbul 11 Mart 2016 23:24

  A++ Manikür Seti

  Tek kelime ile bayıldım. Sadece eldivenler biraz büyük. Onun dışında harika!!