Lively, kendini bu dört kelimeyle tanımlıyor. Bu yepyeni marka, \'Live Clean, Live Lively\' (Temiz ve capcanlı yaşa) mottosuyla AROMATICA tarafından 2018'de yaratıldı.

LIVELY, genç ve hassas ciltleri düşünerek, cilt bakımına yeni başlayanların da rahatlıkla kullanacağı ürünler geliştiriyor. Cildinize enerji vererek sizi capcanlı hissettirmeyi amaçlıyor.

Özellikle gençler ve genç yetişkinler LIVELY'ye tutkuyla bağlanıyor. Güvenilir içeriklerle formüle edilen ürünleri, tabii ki AROMATICA gibi doğal, organik ve cruelty free (zulümsüz).

Bir kez kullandıktan ve etkilerini gördükten sonra, cildinizi sağlıklı ve genç tutmak için sadece LIVELY ürünlerini kullanmak isteyeceksiniz.

LIVELY Güvenlidir
Lively, güvende ve güzel hissettirir.

LIVELY ürünlerinin formülündeki bileşenler, doğal ve zulümsüz AROMATICA formülü ile üretildi.

LIVELY ürünleri sentetik koku/parfüm, yapay renklendirici, PEG, SLS/SLES/ALS/ALES, paraben, Kokamidopropil Betain, zararlı alkol, silikon yağı, mineral yağ gibi şüpheli ve zararlı kimyasal bileşenler içermiyor.

Ürünlerinde beş farklı boyutta hyalüronik asit bulunuyor. Bu beş farklı hyalüronik asit molekülü, cilt yüzeyinden cildin daha derin katmanlarına kadar inerek cildinizin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor; her katmanını en iyi şekilde nemlendiriyor.

LIVELY Sağlıklıdır
LIVELY, size cilt sağlığı ve mutluluk sunuyor. Uçucu yağlar ve şifalı bitkilerden elde edilen doğal içeriklerle zenginleştirilmiş formülleriyle cildinizin ihtiyacı olan besinleri sağlıyor.

EWG logolu güvenilir, aktif içerikli ürünleriyle LIVELY, çeşitli cilt problemleri olan gençlere ve genç yetişkinlere aradığı cilt sağlığını vaat ediyor.

LIVELY Gençtir
Lively ile her zaman genç ve capcanlı görünebilirsiniz. İçerdiği vitaminler, mineraller ve özel bileşenler cildinize anında parlaklık verir. Güçlü serumları ve hyalüronik asit ile LIVELY, cildinizi sağlıklı ve genç tutuyor.

LIVELY'nin cildinizi rahatlatan mavi enerjili ve cilde ışıltı katan pembe enerjili serumları ayrıca anti-aging özellikli.

LIVELY Ferahtır
Lively, güvenilir ve doğal içerikleriyle ferah ve stressiz bir cilt vaat ediyor.

Cildi canlandıran ürünleri, hafif formülleriyle sanki cildinize hiçbir şey sürmemişsiniz gibi hissetmenizi sağlıyor, bu özelliği ile her mevsimde yanınızda olmaya aday!

Lively Kategorileri

Lively Ürünleri

Lively Markasının stokta 1 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

Lively Yorumları

Lively markasının ürünleri için 0 adet yorum yapıldı.