OLESSENTIA

Olessentia, yeryüzünün farklı bölgelerinde yetişen bitkilerden özenle elde edilmiş en kaliteli ve saf uçucu yağları dünyayla paylaşma tutkusu ile kuruldu. Olessentia ürünleri, ruh ve beden iyiliğiniz için; bakıma ve aromaterapiye dair bilimsel literatür ışığında oluşturulan formüller ile titizlikle hazırlanan %100 doğal ve organik içerikli ürünlerdir.


Günlük yaşamınıza uçucu yağları dahil etmenize yardımcı olarak, içten dışa en iyi halinizi ortaya çıkarmak istiyoruz. Çünkü doğal ürünlerin sağlıklı bedenin ve ruhun anahtarı olduğuna inanıyoruz.


Hammaddelerimizin sahip olduğu USDA Organik Sertfikası; kimyasallara, böcek ilaçlarına ve diğer toksinlere maruz kalmadığınızı göstermekle kalmaz, aynı zamanda güvenli, onaylanmış süreçler ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılarak sürdürülebilir bir şekilde üretildiklerinden de emin olmanızı sağlar. Sipariş ettiğiniz her bir üründe, değerli doğal kaynakların korunmasını, çevre kirliliğinin ve petrokimyasal üretimin azaltılmasını, suyun, toprağın, havanın kalitesinin geri kazanılmasını desteklemiş olursunuz! Doğayla uyum, sosyal sorumluluk ve kurumsal sürdürülebilirlik, iş etiğimizin ayrılmaz bir parçasıdır.


Sizi ve bizimle olan deneyiminizi önemsiyoruz!

OLESSENTIA Kategorileri

OLESSENTIA Ürünleri

OLESSENTIA Markasının stokta 34 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

OLESSENTIA Yorumları

OLESSENTIA markasının ürünleri için 0 adet yorum yapıldı.