PelCare'in temelleri, Dünyanın en derin ikinci kanyonu olan Valla Kanyonu'ndan çıkan özel kille atılmıştır. Yıllardır hep dışarıda aranan yüksek değerli çok işlevli özlerin, kendi topraklarımızdan çıkıyor olması PelCare ayrıca bir heyecanlandırmıştır.

Yüzyıllardır dermatolojik alanda güzellik amaçlı kullanılan bu yüksek mineralli kilin, medikal özelliği T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanması üzerine, tamamlayıcı ürünlere yönelerek güzellikten daha fazlasını isteyenlere ulaşmayı hedeflemiştir. Böylece PelCare markasının bir sonraki adımları, yoğun şehir hayatı yaşayan bizlerin hayatlarından maksimum derecede verim alabilmemizin hayaliyle atılmıştır.

PelCare, doğanın yüzyıllardır ev sahipliği yaptığı içeriklere sadık kalarak, kullanım açısından yenilikçi çözümleri kendi vizyonuna katarak bizlere sunmaktadır. Ürünlerin etken maddelerini 'eser miktar' yerine, onları olduğu gibi, maksimum şekilde bizlere ulaştırmak adına her ürünü ayrı ayrı ambalajlarda sunmayı tercih etmektedir. Hiç bir safhada doğal olmayan madde ve metotları ürünlerinde kullanmayarak, tabiatın mucizelerini olduğu gibi bizlerle, kullanımı keyifli bir şekilde buluşturmaktadır.

Pelcare Kategorileri

Pelcare Yorumları

Pelcare markasının ürünleri için 2 adet yorum yapıldı.

  • Tugce D. - Nevşehir 27 Mart 2018 15:42

    Organic Rose Toning Tonic 50 ml.

    Resmen kullanırken yemek istediğim bir ürün. Bu markanın buraya girmesine de çok sevindim. Çok zor bulunan bir marka. Toniği harika, sentetik olmayan ekstratlarla oluşturulmuş cildi uzun süre nemli tutup parıldatan bi yapısı var.

  • Hande S. - İstanbul 27 Mart 2018 15:32

    Double Cleansing Solution - Kil Maskesi

    Yüzümde önceden kullandığım ilaçlardan dolayı sivilce izlerim vardı. İlk hafta sivilcelerim de çok az bir artış oldu, ondan sonra 2. haftasonunda cildimin yapısı tamamen değişti. BB kremsiz sokağa çıkmayan ben, şimdi sadece maskarayla çıkıyorum. Not: Kutuda elin üzerinde karıştırın demiş ama bir iki kere denedim çok zor oluyor. Bir kabın içerisinde fırça ile deneyin. Biraz pahalı ama kesinlikle tavsiye ederim