Perspi Guard

Hepimiz terleyen canlılarız. Her birimizde 3-4 milyon ter bezi bulunuyor ve sadece 24 saat içinde yaklaşık 11 litre ter üretebiliyoruz.

Terlememizin ana sebebi termoregülasyon, yani vücutta ısı düzenlemesidir. Bu süreç sırasında vücudun ürettiği nem ter bezlerimiz vasıtasıyla cilt yüzeyine taşınır ve havayla temas eden nem vücut ısısını düşürür.

Terlediğimizde vücudumuz iki tür sıvı açığa çıkarır: tüm vücudumuzun üzerinde görülen ve vücut sıcaklığımızı düzenleyen berrak, kokusuz bir sıvı olan ekrin ve koltuk altı bölgesindeki bezlerin ürettiği daha akışkan bir madde olan apokrin.
Dünya nüfusunun yaklaşık %40'ı aşırı terleme ve koku problemi çekmektedir. Şiddetli şekilde yaşanan aşırı terleme durumları klinik olarak 'Hiperhidroz' tanımıyla ifade edilmektedir ve bu durum, hayatın her anında bir yetişkinin vücudundaki tüm bölgelerde etkisini gösterebilir.

Terleme ve ter kokusu probleminden dolayı, birçok insan gün boyunca kat kat giydikleri koyu elbiselerin içine saklanır, ya da kollarını vücutlarına yapıştırarak dolaşır. Perspi terleme ve koku önleme ürünleri serisi huzursuz edici ve genelde yaşamı kısıtlayıcı nitelikte olan bu yaygın durumu ortadan kaldırmak için ihtiyacınıza özel farklı seçenekler sunmaktadır;

- Perspi Guard Maksimum Güçte Ter Önleyici 
- Perspi Gel Alüminyum & Alkol İçermeyen Hidrojel 
- Perspi Rock %100 Doğal Deodorant 
- Perspi Shield Koltukaltı Ter Pedleri 
- Perspi Guard Vücut Şampuanı

Perspi ter önleyicinin normal ciltlerde koltuk altı, el ve ayak gibi sorunlu alanlara uygulanması vücuda hiçbir zarar vermez.

Perspi ter önleyici ürünleri Avrupa Kozmetik Direktiflerine ve standartlarına uygun bir şekilde ISO 9001 / GMP koşullarına harfiyen uyularak üretilmiştir. Ürünün etkinliği ve güvenilirliği bağımsız uzmanlarca dermatolojik olarak (alerji / cilt reaksiyonu) test edilmiştir.

Perspi ter önleyici ürünleri İngiltere'den ithal edilmekte ve Sağlık Bakanlığından onaylıdır.

 

Perspi Guard Kategorileri

Perspi Guard Ürünleri

Perspi Guard Markasının stokta 2 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

Perspi Guard Yorumları

Perspi Guard markasının ürünleri için 27 adet yorum yapıldı.

 • Perihan K. - 38 Yaşında - Konya 01 Aralık 2017 20:23

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey ve Ultra Koltuk Altı Pedi (10 Adet)

  Sürekli aldığım bir ürün herkese tavsiye ederim

 • Gizem ?. - 24 Yaşında - Ankara 28 Mayıs 2017 23:07

  Terleme Önleyici Set

  Tamamen terlemeyi kesti denemez tabii ki olağandışı olurdu fakat 1 haftada hem kokuyu hem de ter izini yok ettiğini söyleyebilirim. Spreyi kullanmadan önce tüylerin alınmış olması gerektiğinden bahsediyor fakat sürmeden hemen önce tüylerinizi almamanızı öneririm çünkü bende yanma yaptı. Ayrıca normal zamanlarda kullandığımda da hafif bir kaşıntı yaptığını söylemeden geçmeyeyim. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve kaşıntı sorunu hariç bu üründen memnun kaldım. Siparişimin yanında gelen sitede belirtilmemiş ekstra 2 tester ürün olması da beni çok mutlu etti. Teşekkürler Lila Kutu!

 • Tuba A. - 35 Yaşında - Ankara 03 Mayıs 2017 16:54

  Terleme Önleyici Set

  3 Günde sonuç aldım diyebilirim ben çok memnun kaldım.

 • Ayşenur M. - 31 Yaşında - Mersin 07 Mart 2017 17:05

  Terleme Önleyici Set

  15 yıldır ciddi boyutlarda terleme problemim vardı kullanmadığım ilaç kalmadı hiç faydasını görmemiştim. tesadüfen bu ürünle karşılaştım denemek amaçlı aldım 1 haftadır kullanıyorum ama etkileri mükemmel... şükürler olsun iyiki almışım yaşam kalitemi yüksek seviyelere çıkaran mükemmel bir ürün. şiddetle tavsiye ederim

 • Perihan K. - 38 Yaşında - Ankara 21 Temmuz 2016 15:12

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  sürekli lila kutudan satın aldığım ve son derece memnun kaldığım bir ürün herkese tavsiye ederim

 • Elif I. - 33 Yaşında - İstanbul 04 Mayıs 2016 16:39

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  Benim de uzun süredir kullandığım bir ürün, 4. kutuyu bitiriyorum. Ter önleme konusunda kesinlikle etkili, koku sorunum olmadığı için bir şey diyemiyorum o konuda ama ıslaklığı önlemede oldukça başarılı. Hatta haftada 2 kez kullanmadığım oluyor sık sık, uzun süre dayanıyor. Fakat koltukaltımda sararma yaptı ve geçiremiyorum bir türlü. Sırf bu yüzden kullanmayı bırakabilirim.

 • Serdar ?. - Artvin 26 Nisan 2016 09:13

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  uzun süredir lila kutudan satın alıyorum ve çok memnunum çok etkili bir ürün tşk lilakutu.

 • Reva B. - 47 Yaşında - Ankara 15 Ekim 2015 09:43

  Terleme Önleyici Set

  benim 2.kutum,gerçekten çok memnunum herkese öneriyorum.

 • Gizem K. - 27 Yaşında - İstanbul 03 Eylül 2015 11:37

  Perspi-Rock %100 Doğal Kristal Deodorant

  maalesef işlevini yerine getiremeyen bir ürün tek olumlu yanı organik olması memnun kalmadım.

 • Betül E. - 100 Yaşında - Adana 27 Ağustos 2015 20:03

  Alüminyum & Alkol İçermeyen Hidrojel 50 ml.

  Yaz kış sürekli terleyen bir bünyem var, özellikle koltuk altında. Bu ürünü yaklaşık 2 ay kullandım. Sonuç terlemede az da olsa azalma olsa da kuruluk hissi vermedi hiçbir zaman. Daha önce de bir ter önleyici solüsyon kullanmıştım. Onda ilk haftalık kullanımdan itibaren kuruluk etkisini görmüştüm fakat onun da yan etkisi kaşıntı ve kızarıklık sonucu cildim tahriş olmuştu. Perspi'de böyle bir durum yaşamadım. Ürünü kullanmaya devam edeceğim. Belki ilerleyen zamanlarda etkisini daha iyi görürüm.

 • Hülya T. - Sakarya 08 Mayıs 2015 15:35

  Alüminyum & Alkol İçermeyen Hidrojel 50 ml.

  Ürünü yaklaşık 1 hafta oldu kullanıyorum, gerçekten bende işe yaradı aşırı terleme oluyordu %100 kesildi dersem yalan olur fakat farkedilir derecede azaldı. Kesinlikle tavsiye ederim ki içinde alüminyum olmaması da ayrı güzelliği... herkese sıhhatli, güzel günler diliyorum...

 • Meltem ?. - 50 Yaşında - İzmir 05 Mayıs 2015 11:50

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  Şu ana kadarki kullandığım en etkili ürün. Bana 5-6 ay gidiyor ve 3.kutuyu biraz önce teslim aldım, tavsiye ederim. Bittikden sonra Kimyasal içermeyen yeni ürününü denemeyi düşünüyorum.

 • Özgül M. - 47 Yaşında - Aydın 21 Nisan 2015 16:30

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  çok hızlı teslimat ve kargonun her aşamasını haber verdiğiniz için teşekkürler.. promosyonu olan şampuan ve ürünü birlikte kullandım. daha ilk günden etkilerini görmeye başladım. Koltukaltının o ıslak görüntüsü 2. günde iyice azaldı. herhangir tahriş ya da kızarma yok.. umarım 5-6 gün sonra koltukaltındaki o ıslak görünüm tamamen kaybolur. ben de merakla bekliyorum.. şu ana kadar bir terslik yaşamadım. Tavsiye edebilirim.. bu arada, yolladığınız ücretsiz ürünler için de teşekkür ederim. Geçen defa sadece 1 ürün çıkmıştı ama bu kez gerçekten cömert davranmışsınız:))

 • Büşra K. - 27 Yaşında - İzmir 11 Nisan 2015 09:03

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  Merhabalar bu ürün ger.ekten harika. Geçen sene yazın başında aldım ve beni kasım ayına kadar idare etti. Şöyle söylemeliyim ki 1 saat fitness yapsam bile sadece koltuk altlarım terlerdi ve yazın bu izler benim kabusumda. Temiz ve kuru koltuk altıma sıkıyorum. gün boyu terleme yok. Şimdi tekrar alıyorum. Hatta bütün herkese ürünü tavsiye edip paylaştım. Teşekkürler Lila Kutu :)

 • Lale O. - 54 Yaşında - İstanbul 23 Şubat 2015 05:08

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  İçeriğnde 2 tür Alüminyum gorunuyor.. İçeriğine bakmadan sipariş etmiştim.. 1 hafta kadar kullandım günlük etkisi iyi sayılır. Her gun temiz cilde tekrardan uyguladım çünkü etkisi geciyor... Amcak içeriği farkedince kullamayı kestim.

 • Tuğba P. - 41 Yaşında - İstanbul 26 Kasım 2014 16:23

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  Ürünü aynen yazıldığı şekilde tatbik ettim ne az ne fazla.Koltuk altlarım kullanımın hemen ardı ve sonraki günlerde kaşındı durdu.Sol Koltukaltımın kat yeri boylu boyunca kızardı ve irrite oldu ve kolumun altındaki bezede ağrı yaptı.hemen kullanmayı bıraktım,belki bazı insanlarda sıkıntı yaratmıyordur ama bazılarımız için tehlikeli bir ürün olabileceğini düşünüyorum ve bu kadar rahat satışta olması mantıksız geliyor.tavsiye etmiyorum.

 • Şevket B. 11 Kasım 2014 16:45

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  on gundur urunu duzenlı kullanıyorum bır etkı goremedım memnun kalmadım

 • Büşra K. - 27 Yaşında - İzmir 09 Ekim 2014 11:05

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  Hemen hemen her gün bir fıs kol altıma sıktım ve ne terleme ne koku gerçekten harika bir ürün. Kesinlikle verilen parayı hak ediyor. Normalde terlerim ama koku olmaz o ıslak görünümden kurtulmak için kullanıyorum. Bittikçe tekrar tekrar alıyorum.

 • Eda G. - 40 Yaşında - Gaziantep 08 Eylül 2014 20:45

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  Merhaba,ilk basta inanmamistim ama gercekten super bir urun. Ter ve ter kokusu diye bisey kalmadi. Herkese israrla tavsiye ediyorum. Bundan sonra asla vazagemiyecegim urunler arasina girdi. Tesekkurler lilakutu.

 • Derya S. - 42 Yaşında - Artvin 18 Temmuz 2014 18:18

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  hediyesi ile birlikte aldığım bu ürünü çok beğendim. ter önleyici sprey gerçekten terlemeyi engelliyor. düzenli ve çok sık kullanmıyorum ama kullandığım zaman etkisi uzun süreli ve kalıcı gerçekten. ayrıca hediyesi vücut şampuanı da çok başarılı, sıcak yaz günlerinde çok güzel kullanılıyor, kokusu güzel, çok az bir miktar bile oldukça iyi köpürtüyor ve tüm vücudu kurutmadan temizliyor.tavsiye edebilirim.

 • Gözde D. - 31 Yaşında - Karabük 15 Temmuz 2014 17:28

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  çok iyi bir ürün.ailece kullanıp memnun kaldık.bitince tekrar almayı düşünüyorum

 • Ada ?. - 33 Yaşında - İstanbul 24 Haziran 2014 11:44

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  Çok çok çook memnun kaldığım üründür kendisi. Vücut yıkama jelini de beğendim kokusu güzel ve terlemeyi önlüyor. İyi ki almışım :)

 • Tuğba K. - 32 Yaşında - İstanbul 18 Haziran 2014 23:16

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  Sizi, hızlı gönderiminizi, deneme ürünlerinizi, küçük çiçeğinizi, kısacası müşterilerinize ve yaptığınız işe olan özeninizi çok takdir ediyorum. Bu ürünü arkadaşım ısrarla önerdiği için denemek istedim, kendisi terlemeyi kesmese de azaltıp rahatlattığını ifade etti. Heyecanla deneyeceğim bu akşam

 • Özlem M. - 37 Yaşında - Kocaeli 31 Mayıs 2014 19:10

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  Bu ürünü gerçekten çok beğendim kullandığım ilk seferden itibaren etkisini gösterdi. Ayrıca beraberinde gönderdiğiniz hediyelerde çok güzel teşekkürler Lilakutu :)

 • Sevtap O. - 39 Yaşında - İzmir 24 Mart 2014 08:05

  Maksimum Güçte Ter Önleyici Sprey 50 ml.

  koltukaltlarımda ıslaklık sorunu vardı, koku sorunu hiç yaşamadım ama renkli bişi giyemezdim çünkü hemen ıslaklık sorunu yaşardım.ilk kullanımda ürün etkisini gösterdi , bir gram bile terlemedim.çok mutluyum.bakalım yaz günlerinde de bu şekilde etki gösterecek mi. inanılmaz etkili bişi, o kadar koştum ama terleme sıfırrr :)