Plus White

Çift etkili leke çıkarma gücüyle sigara, kahve, çay ve gıda lekelerini yok ederek size bembeyaz dişler sunan Plus White, İçerdiği florür sayesinde diş çürümelerini önleyerek, sizi sağlığın ışıltısıyla parlayan dişlerle buluşturuyor. Diş minesine dost Plus White'ın damaklıklı diş beyazlatma sistemi 2 hafta süreyle günde 2 defa kullanıldığında dişleri beyazlatıp, parlatmaya yardımcı oluyor. Hızlı ve doğal beyazlık denildiğinde ilk akla gelen marka Plus White ile beyazlık bir sihir değil, gerçek. Plus White şimdi LilaKutu'da...

Plus White Kategorileri

Plus White Yorumları

Plus White markasının ürünleri için 3 adet yorum yapıldı.

 • Hümeyra Sedef G. - 45 Yaşında - İzmir 26 Ağustos 2016 09:37

  Ekstra Beyazlatıcı Diş Macunu 100 gr.

  lila kutuda stokta olmadığından dışarıdan satın almıştım.Verdiği ferahlık ve beyazlık çok güzel.Marvis markasının beyazlatıcı diş macunundan da memnun kalmıştım ama bunun beyazlatması daha güzel sanki.1 haftadır günde sadece 1 kere akşamları kullanıyorum bu ürünü.Lila kutudan aldığım beyazlatıcı ağız bakım suyuyla birlikte.Başarılı sonuçlar veriyor bu ikiliyle.

 • Levent B. - 42 Yaşında - İstanbul 09 Aralık 2015 15:25

  Ekstra Peroksitli Beyazlatıcı Diş Macunu 60 gr.

  düzenli kullanınca etkisi belli oluyor.

 • Dilara U. - 33 Yaşında - İstanbul 04 Ağustos 2015 21:05

  Ekstra Beyazlatıcı Diş Macunu 100 gr.

  Satın alırken çok büyük beklentim yoktu. Artık neredeyse tüm diş macunları "ekstra beyazlık" sağlıyor. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Muhteşem bir beyazlık sağlıyor diyemem ama uzun süre de onu da sağlar eminim. Dişlerimdeki sigara ve kahve lekeleri yok oldu diyebilirim. Bir daha buluşur muyuz? Kesinlikle! :)