RAEN doğal olanı taşır
RAEN ürünleri tasarlanırken bilimsel eserler, makaleler ve tabi ki doğal yaşam bilgi kaynağı olarak kullanılmaktadır. Bütün ürünleri "tercih edilen olmak" anlayışı ve özeniyle hazırlanır. Ürünler renklerini içeriklerinde bulunan bitki-meyve yağlarından ve parçacıklarından almakta ve kimyasal koruyucu içermemektedir.

RAEN ürünleri farklı cilt tiplerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Cildin nem dengesini kazanması ve koruması RAEN ürünlerinde gözetilen temel işlevdir. Özellikle kozmetik ürünlere hassasiyet geliştirmiş olan cilt tipleri RAEN ürünlerini tercih ederek olumlu sonuçlar almaktadır.

RAEN çevreyi düşünür
RAEN çevreye duyarlılığı nedeniyle paketleme (ambalajlama) için doğal, geri dönüşümlü ve yalın malzeme kullanımını tercih etmektedir. Bu tercih sayesinde müşterileri ürünün ambalajına değil ürünün kendisine ödeme yapmaktadır. Ürünlerinin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

RAEN güvenilirdir
Kimya mühendisi denetim ve kontrolünde hazırlanan özgün ürünleri dünya çapındaki örnekleri arasında kalitesi ile kurulduğu günden beri bir adım öndedir. Doğadan geleni arayanlara özenle ulaştırma isteği ile yola çıkmış olan RAEN, bu güvenilirliği ulusal-uluslararası müşterilere ulaştırmayı hedeflemektedir.
RAEN ürünleri, Merieux Laboratuvarı ve Saniter Laboratuvarı tarafından analiz edilmiş ve onaylanmıştır.

Raen Kategorileri

Raen Ürünleri

Raen Markasının stokta 123 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

Raen Yorumları

Raen markasının ürünleri için 757 adet yorum yapıldı.

 • Melike D. - 23 Yaşında - Ankara 12 Eylül 2019 11:11

  Bitkisel Damla Sakızı Şampuanı 220 gr.

  Ürünü çok önceden kullandım. Damla sakızının ferah kokusunu beklerken, ağır bir çam kokusu ile karşılaştım. Kötü bir koku değildi ama benim beklentim farklıydı maalesef. Bir de nemlendirme özelliği çok yoğun bir şampuan değil.

 • Fulya S. - 23 Yaşında - İstanbul 27 Ağustos 2019 10:36

  Bitkisel Yüz Kremi 220 gr.

  Yaz için iyi bir nemlendirici ancak cildim çok kuru olduğu için herhalde daha kalın yapılı bir nemlendiriciyle tatmin olabiliyorum. Bazen yüzümde pütürcükler yapıyor ama yine de içeriğinden dolayı alınabilir.

 • Seda K. - 23 Yaşında - Gaziantep 01 Temmuz 2019 17:33

  Bitkisel Yasemin Vücut Bakım Yağı 220 gr.

  Yasemin kokusunu seviyorsanız nemlendirme için güzel bir yağ seçimi olur.

 • Selin A. - 22 Yaşında - İstanbul 29 Haziran 2019 20:47

  Bitkisel Güneş Yağı 220 gr.

  Kendimi bildim bileli soyulmadan kızarmadan bronzlaşamazdım, bembeyazım. Ama bu ürünü daha bir iki kez kullanmaya fırsatım olsa da bu kadar az zamanda bile etkisini hissettim ve çok sevdim. Hiç bir kaşınma kızarma yapmıyor.

 • Busra D. - 23 Yaşında - İzmir 30 Mayıs 2019 18:14

  Bitkisel Paçuli Şampuanı 220 gr.

  İlk yıkamada bile kepek sorunumu azalttı. Kokusu biberiye, nane gibi belirgin ve çok güzel, rahatsız da etmiyor. Tek üzüldüğüm nokta yine diğer sülfatsız şampuanlarda olan arındıramama sorunu. Aslında diğer denediğim şampuan sabun vs. göre ürünün çoğu arındı ama nedense bu tarz ürünlerde bende hep kalıntı kalıyor. Belki saçım kıvırcık ince telli olduğu içindir. Eğer sülfatsız şampuanlarla sorun yaşamıyorsanız ve kepek sorununuz varsa kesinlikle tavsiye ederim!

 • Çiğdem A. - 32 Yaşında - Ankara 28 Mayıs 2019 16:19

  Bitkisel Gül Vücut Bakım Yağı 220 gr.

  banyoda kurulamadan kullandım. nemlendirmesi ortalama, gül kokusu baskın değil kalıcılığı da orta seviyede. İçeriği temiz olduğu için tercih ettim, içeriğinin temiz olması tekrar kullanım için yeterli bir sebep.

 • Ezgi A. - 29 Yaşında - Ankara 24 Mayıs 2019 12:32

  Bitkisel Menekşe Şampuanı 220 gr.

  Öncelikle kokusuna bayıldım. Daha koliyi açmamama rağmen kokusunu hissettim. Oldukça sıvı bir formda. Köpürmesi de her doğal şampuan gibi ilk seferde çok köpürmüyor. Bir defa yıkamanızı tavsiye ederiz yazmışlar etikete ama maalesef saçlarım uzun olduğundan iki defa yıkamam gerekiyor. Bu da şampuanın hızla tükenmesi anlamına geliyor. Şampuan saçları sabunla yıkanmış gibi sert halde bırakıyor. Hemen ardından bir krem ya da nemlendirici maske kullanılmalı. Bir daha kullanmak isterdim ancak fiyatı tuzlu geliyor, çünkü hızla tükeniyor.

 • Elif K. - Samsun 29 Nisan 2019 12:57

  Bitkisel Ardıç Sabunu 100 gr.

  Cok bereketli bi sabun ve sivilce sorunumu halletti azicik cildimde yag hissetsem hemen kullaniyorum

 • Gamze V. - 28 Yaşında - İstanbul 19 Nisan 2019 18:18

  Bitkisel Portakal Duş Jeli 220 gr.

  Kokusu guzel ve icerigi tamamen dogal :)

 • Gamze V. - 28 Yaşında - İstanbul 19 Nisan 2019 18:18

  Bitkisel Damla Sakızı Şampuanı 220 gr.

  Kokusunu pek sevmedim ve saci biraz sert yapiyor ama iceriginin tamamen dogal oldugunu bilmek icimi rahatlatiyor.

 • Gülce Y. - 21 Yaşında - İstanbul 22 Mart 2019 21:22

  Bitkisel Ihlamur Şampuanı 220 gr.

  Kokusu o kadar güzel ki keşke parfümü de olsaydı...

 • Öykü S. - 26 Yaşında - İstanbul 15 Mart 2019 11:00

  Termal Cilt ve Yüz Maskesi 380 gr.

  Ürünü çok beğendim, teşekkürler :)

 • Esma D. - 26 Yaşında - İstanbul 05 Mart 2019 22:05

  Tonik Hidrolat - Gül 220 gr.

  güzel ancak çabuk bitiyor. o sebeple fiyat - miktar oranı düşündürüyor.

 • Esma D. - 26 Yaşında - İstanbul 05 Mart 2019 22:05

  Bitkisel Zeytin Yaprağı Losyonu 220 gr.

  kokusu güzel, hafif bir nemlendirici, bitişi yapışkan değil.

 • Büşra ?. 20 Şubat 2019 18:09

  Tonik Hidrolat - Gül 220 gr.

  Ürünü beğendim. Cildi sıkılaştırma özelliği daha fazla pek nemlendirici olduğunu düşünmüyorum. Makyajı çıkarmayı denemedim ama genelde sabahları uyandığımda sadece bunu kullanıyorum yüzümde bir aydınlık bıraktığı kesin.

 • Seray M. - 33 Yaşında - Bolu 07 Şubat 2019 21:55

  Bitkisel Yüz Kremi 220 gr.

  Kokusuna bayıldım cok güzel nemlendiriyor

 • Sümeyye Y. - 25 Yaşında - Kütahya 07 Şubat 2019 18:44

  Tonik Hidrolat - Gül 220 gr.

  Ürünü 2. Kez aldım, kokusu kişiden kişiye değişir fakat ben o doğallık kokusuna bayılıyorum :) gece yatmadan once temizledigim yuzume sadece 2-3 kez sikarak kullaniyorum sprey baslik cok guzel yayiyor. Bu sayede uzun sureli kullanabiliyorum.

 • Zeynep B. - 28 Yaşında - Ardahan 21 Ocak 2019 11:33

  Tonik Hidrolat - Gül 220 gr.

  Buzdolabında saklanması önerilmiş, bunu yapmadığım için sanırım çok erken bozuldu. Sonra tekrar denemeyi düşünüyorum.

 • Emel A. - 0 Yaşında - Afyonkarahisar 24 Aralık 2018 22:55

  Bitkisel Melisa Sabunu 100 gr.

  Mis gibi kokuyor banyomuz bu kokuyla doldu. Son bir haftadır günde iki defa bu sabunla yıkıylrum yüzümü ellerimi hiçbir hassaiyetöe karşılamadım. Sabun olmasına ragmen kurutmadı cildimi hayret ettim

 • Bengü D. - 26 Yaşında - Kocaeli 18 Aralık 2018 11:49

  Tonik Hidrolat - Gül 220 gr.

  Ürünü Raen Bitkisel Yüz Kremi, Exfoliant Scrub ve Raen Bitkisel Defne Sabunu ile beraber kullandım; alın bölgemde yağlanma, sivilcelenme ve aynı zamanda yanak kenarlarımda sivilcelenme vardı. Ürünleri düzenli kullandıktan bir süre sonra sivilce şikayetim tamamen denecek kadar azaldı. Her gün sabah-akşam yüzümü Defne sabunu ile yıkadım, üzerine Gül Hidrolatı ile tonikledim ve kremledim; Haftada iki scrub ı yüzümde bekletip yine Defne sabunu ile yıkadım ve tonikleme kremleme işlemlerini uyguladım. Ürünleri 3 aya yakın süredir kullanıyorum, çok memnun kaldım ve kullanmaya devam edeceğim; kesinlikle tavsiye ederim :)

 • Bengü D. - 26 Yaşında - Kocaeli 18 Aralık 2018 11:49

  Bitkisel Defne Sabunu 100 gr.

  Ürünü Raen Bitkisel Yüz Kremi, Exfoliant Scrub ve Raen Gül Hidrolatı ile beraber kullandım; alın bölgemde yağlanma, sivilcelenme ve aynı zamanda yanak kenarlarımda sivilcelenme vardı. Ürünleri düzenli kullandıktan bir süre sonra sivilce şikayetim tamamen denecek kadar azaldı. Her gün sabah-akşam yüzümü Defne sabunu ile yıkadım, üzerine Gül Hidrolatı ile tonikledim ve kremledim; Haftada iki scrub ı yüzümde bekletip yine Defne sabunu ile yıkadım ve tonikleme kremleme işlemlerini uyguladım. Ürünleri 3 aya yakın süredir kullanıyorum, çok memnun kaldım ve kullanmaya devam edeceğim; kesinlikle tavsiye ederim :)

 • Bengü D. - 26 Yaşında - Kocaeli 18 Aralık 2018 11:49

  Bitkisel Yüz Kremi 220 gr.

  Ürünü Raen Bitkisel Defne Sabunu, Raen Gül Hidrolatı ve Exfoliant Scrub ile beraber kullandım; alın bölgemde yağlanma, sivilcelenme ve aynı zamanda yanak kenarlarımda sivilcelenme vardı. Ürünleri düzenli kullandıktan bir süre sonra sivilce şikayetim tamamen denecek kadar azaldı. Her gün sabah-akşam yüzümü Defne sabunu ile yıkadım, üzerine Gül Hidrolatı ile tonikledim ve kremledim; Haftada iki scrub ı yüzümde bekletip yine Defne sabunu ile yıkadım ve tonikleme kremleme işlemlerini uyguladım. Ürünleri 3 aya yakın süredir kullanıyorum, çok memnun kaldım ve kullanmaya devam edeceğim; kesinlikle tavsiye ederim :)

 • Bengü D. - 26 Yaşında - Kocaeli 18 Aralık 2018 11:49

  Exfoliant Scrub - Yüz 300 gr.

  Ürünü Raen Bitkisel Yüz Kremi, Raen Bitkisel Defne Sabunu ve Raen Gül Hidrolatı ile beraber kullandım; alın bölgemde yağlanma, sivilcelenme ve aynı zamanda yanak kenarlarımda sivilcelenme vardı. Ürünleri düzenli kullandıktan bir süre sonra sivilce şikayetim tamamen denecek kadar azaldı. Her gün sabah-akşam yüzümü Defne sabunu ile yıkadım, üzerine Gül Hidrolatı ile tonikledim ve kremledim; Haftada iki scrub ı yüzümde bekletip yine Defne sabunu ile yıkadım ve tonikleme kremleme işlemlerini uyguladım. Ürünleri 3 aya yakın süredir kullanıyorum, çok memnun kaldım ve kullanmaya devam edeceğim; kesinlikle tavsiye ederim :)

 • Şule ?. - 28 Yaşında - Trabzon 12 Aralık 2018 09:44

  Bitkisel Yüz Kremi 220 gr.

  nemlendirmesi güzel , arıca paketleme minik notunuz harika :)

 • Yasemin K. - 46 Yaşında - İstanbul 06 Aralık 2018 17:14

  Bitkisel Lavanta Şampuanı 220 gr.

  Kardeşim henüz bir kere kullandı . Saçları çok yağlı. Güzel köpürüyor ve kokusu da güzel deri.