Sampure Minerals

Sampure Minerals, 2012 yılında kurucusu Samina'nın hayallerinden yola çıkarak kurulmuş; tamamen natürel, vejetaryen ve helal sertifikalı, cilde dost bir makyaj markasıdır! Gerçekleşen bu hayal yıllar içinde büyüyerek, profesyonelleşmiş ve dünyanın birçok noktasına ulaşmıştır. İngiltere orijinli olan Sampure Minerals, yıllardır harika bir görünüm ve kaliteden ödün vermeden %100 doğal içerikli mineral makyaj ürünleri sunmaktadır.

Sampure Minerals ürünleri zararlı kimyasallar, paraben türevi koruyucular, talk, alkol ve hayvansal içerik içermemektedir. Hayvan dostu bir markadır ve hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde test etmemektedir. Vegetarian Society tarafından vejetaryenlere uygunluğu sertifikalandırılmıştır.

Sampure Minerals, Avrupa'da helal sertifikası alan ilk makyaj markasıdır. Sertifikayı veren kuruluş HMC en çok tanınan ve kabul edilen kurumların başında gelmektedir. Yıl boyu denetim ve üretim yeri ziyaretleri ile her daim sertifika gerekliliklerinin sağlanması HMC tarafından kontrol edilmektedir.

Sampure Minerals Kategorileri

Sampure Minerals Ürünleri

Sampure Minerals Markasının stokta 81 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

Sampure Minerals Yorumları

Sampure Minerals markasının ürünleri için 11 adet yorum yapıldı.

 • Elasu ?. - İstanbul 03 Nisan 2021 17:26

  Admire Mascara - Black 12 gr.

  ben çok beğendim çok dolgun ve hacimli gösteriyor

 • Dilara ?. - 23 Yaşında - Trabzon 16 Şubat 2021 20:38

  Mineral Crushed Eyeshadow - Grape 1 gr.

  Rengi güzel

 • Gözde ?. - 46 Yaşında - Ankara 20 Haziran 2019 19:11

  Nourishing Long-Lasting Hydra Matte Lipstick - Sunset 4 gr.

  Biraz toparlanyor dudakta, beklediğim gibi çıkmadı

 • Serap A. - 41 Yaşında - İstanbul 26 Nisan 2019 16:04

  Mineral Crushed Eyeshadow - Metal 1 gr.

  Gun metal makyajına uygun güzel bir gri . Genel olarak Farların yapısını sevdim. Rahatsızlık vermiyor, ağırlık yapmıyor ve göz üzerinde topaklanmıyor. Örtücülüğü kat kat uygulamayla arttırılabiliyor. Islak olarak denemedim ama kuruyken rengi tek katta tam alamıyorsunuz.

 • Serap A. - 41 Yaşında - İstanbul 26 Nisan 2019 15:58

  Mineral Crushed Eyeshadow - Heavenly Bronze 1 gr.

  Farın renk tonu çok güzel bir kahve. Doğal bir gölge sağlıyor ne çok açık ne çok koyu. Far bazı kullanmadan sürüyorum ona rağmen güzel dağılıyor ve topaklanmadı. Fakat far bazıyla tabii ki daha etkili duracaktır. Hassas gözde rahatsız etmedi ki bu harika =). Teşekkürler Lilakutu.

 • Serap A. - 41 Yaşında - İstanbul 26 Nisan 2019 15:58

  Mineral Crushed Eyeshadow - Arabian Nights 1 gr.

  Gun metal makyajına uygun güzel bir gri . Genel olarak Farların yapısını sevdim. Rahatsızlık vermiyor, ağırlık yapmıyor ve göz üzerinde topaklanmıyor. Örtücülüğü kat kat uygulamayla arttırılabiliyor. Islak olarak denemedim ama kuruyken rengi tek katta tam alamıyorsunuz.

 • Özgü ?. - 46 Yaşında - İstanbul 24 Nisan 2019 19:32

  Instant Glow Mineral Loose Foundation - Natural Beige 4.5 gr.

  Kapatıcılığı ayarlanabilir, doğal duran ve sağlığa zararlı hiç bir şey içermeyen, güzel bir fondöten. Renk seçimi biraz zor, Natural beige bronz duruyor mesela.

 • Serap A. - 41 Yaşında - İstanbul 21 Şubat 2019 10:59

  Instant Glow Mineral Loose Foundation-Soft Beige 4.5 gr.

  Renk konusunda biraz kararsız kalmıştım, Sand tonu için açık buğday tenlere uygun olduğu belirtiliyordu. Fakat yüzümdeki koyulukları da aydınlatabilmek için Soft Beige rengini seçtim. Doğru bir seçim yapmışım, doğal aydınlık bir görünüm oldu. Sarı alt tonlu değil nötr. Kışın tonu açılan cilt rengine tam uydu. Sarı alt tonu ağır basanlar için biraz pembemsi bej kalabilir. Bronzlaşmaya başlayan ten içinde Sand seçilmeli gibi gözüküyor. O zaman açık tonu concealer olarak kullanmaya devam edebilirim gibi duruyor. Kızarıklık vs için extra bir ürün kullanmaya gerek kalmıyor fondöten zaten kapatıyor. Toz olduğu için asla tabaka yapmıyor ve cildinizde hissetmiyorsunuz. Fakat dokusu ince yani çok kapatıcı olması için iyi nemlendirmeli ve istediğiniz sonucu alana kadar ince katlar olarak uygulamanız gerekir. Göz çevrem alerjik ve göz kuruluğundan dolayı çok hassas ama bu bölgede de sorunsuz kullanabildim. Hediyeler ve hızlı teslimat için teşekkürler.

 • Sibel Y. - 41 Yaşında - Niğde 07 Şubat 2019 16:22

  Instant Glow Mineral Loose Foundation - Light Beige 4.5 gr.

  Merhaba lilakutu öncelikle ilginiz için çok teşekkür ediyorum ürün elime geçti ve doğum günüm için tebrik kartınız için çok teşekkür ediyorum Çok naziksiniz. Geleyim bu güzel ürüne o kadar doğal ve aydınlık olan bir cilt oluyor parlamıyor mat değil ama inanılmaz güzel bir ürün ile tanışırdınız herkes se tavsiye ediyorum denemelisiniz çok menmun oldum kuru karma bir cilt yapım var ama çok güzel bir ürün..Çok teşekkür ediyorum lilakutu ..sevgiler ❤❤❤

 • Ayşen E. - 52 Yaşında - Antalya 16 Ekim 2018 17:38

  Beautiful Mascara - Blue 12 gr.

  Rimel güzel ama istediğim renk çıkmadı. Biraz daha koyu mavi bekliyordum

 • Betül T. - 41 Yaşında - İstanbul 29 Haziran 2018 19:38

  Admire Mascara - Black 12 gr.

  Alınabilir.fena değil.

 • Seda U. - İstanbul 19 Nisan 2018 09:02

  Nourishing Long-Lasting Hydra Lipstick - Berry Crush 4 gr.

  Rengini ve dokusunu çok beğendim. Bu markanın başka ürünlerini de deneyeceğim. Lilakutu ekibi, hediyeler ve elle yazma inceliğini gosterdiğiniz notunuz için çok teşekür ederim. Çok mutlu oldum.