So'Bio Etic

Doğal güzellik her kadının vücudunda uyku halindedir ve doğa bu güzelliğin uyandırılmasında her kadının en büyük müttefikidir. Bu güzelliğin zenginlikleri kadın olmanın özüyle uyumlu bir bağ oluşturarak sadece doğal ve organik kozmetikler tarafından uyandırılabilir. Bu uyumlu bağı oluşturmak için So'Bio Etic cilt ile mükemmel düzeyde uyum sağlayan sıra dışı bakım ürünlerini geliştirmiştir.

So'Bio Etic, ürünlerinde en saf ve en etkili halleri ile tedarik edilen ve seçilen organik aktif içerikler kullanmaktadır. Doğa dünya üzerindeki tüm yaşamın kaynağı olan enerji ile doludur. So'Bio Etic de ürünlerinde kullandığı bu aktif organik içerikler saf ve güçlü hayat enerjisi ile doludur. Yenilikçi bakım ürünleri içerisinde en iyi doğal maddeleri en etkin şekilleri ile kullanmaktadır.

ECOCERT ve Cosmebio gibi uluslararası kuruluşlardan alınan organik sertifikalarına sahip, etkili ve güçlü ürünler üretirken aynı zamanda bizlere ve doğaya zarar verecek bileşenlerden uzak durmaktadır. Ürün içeriklerinde sülfat, parabenler, silikon, PEG, petrol türevleri, parfüm, boya ve koruyucu madde bulunmamaktadır. Ürünler kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

So'Bio Etic Kategorileri

So'Bio Etic Serileri

So'Bio Etic Ürünleri

So'Bio Etic Markasının stokta 0 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

So'Bio Etic Yorumları

So'Bio Etic markasının ürünleri için 62 adet yorum yapıldı.