The Brush Guard

The Brush Guard makyaj fırçalarınızı ilk günkü gibi kalmaları için koruyan, esnek, nefes alan polyester kılıflar sunar. Fırçaların pahalı aksesuarlar olduğunu biliyor ve çabucak eskiyerek çöpe gitmelerini istemiyoruz. Her türlü uygulamaya özel tıraşlı ve kesimli, değişik boylarda eyeliner fırçasından kabuki fırçasına kadar çeşitli fırçalar sunan The Brush Guard, fırçalarınızın ilk günkü gibi yeni ve taze kalmalarına yardım eder. Her makyaj fırçasında yüzünüzdeki makyajın atıkları, yağ, ölü cilt hücreleri, bakteri, toz ve kirler yaşar...! Fırçaların düzenli temizlenmemesi ciltte siyah nokta oluşumuna ve gözeneklerin tıkanmasına sebep olabilir. Düzenli olarak kullanılan fırça temizliği kiti sorunların çözülmesine yardım eder.

2005 Yılından bu yana fırça hijyeninde özgün metotlar sunarak oluşturduğumuz patentli serimizin ürün gamında : "The Brush Guard", "The Brush Defender", "The Brush Guard Cleaning Ki", ve "Squeaky Clean Brush Shampoo" bulunur. Fırçalarınızın temizlenip kurutulması ve tüylerinin ilk günkü gibi düzgün kalması sağlar.


Kurucusu Diane Baker, makina mühendisi arkadaşı Malcolm Plant uzun bir gece yemeğinden sonra bu soruna çözüm bulana kadar aynı sorunla mücadele etmiştir.

Cilt bakımında "kirli fırçalar" konusunun es geçildiğine inanıyoruz. Temiz bir yüze kirli fırçalarla "sağlıklı" bir makyaj olmayacağına inanıyoruz. Hijyenin sağlanmasına ve fırçaların ilk günkü gibi yeni kalmasına yardımcıyız.

The Brush Guard Kategorileri

The Brush Guard Ürünleri

The Brush Guard Markasının stokta 2 adet ürünü bulunmaktadır

Markanın Tüm Ürünleri

The Brush Guard Yorumları

The Brush Guard markasının ürünleri için 1 adet yorum yapıldı.