SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular

LilaKutu sitesine ücretsiz üye oldum. Avantajlarım neler?
Öncelikle aramıza hoş geldiniz! LilaKutu'da Güzellik Profilinizi oluşturarak, kendinize en uygun güzellik, bakım ve makyaj ürünlerini keşfedebilirsiniz. Alışverişlerde denemek istediğiniz bir ürünün tester'ını ücretsiz olarak sepetinize atabiliyorsunuz (Bu özelliği güzelleştiriyoruz, yakın zamanda tekrar aktif edeceğiz.). Üstelik LilaKutu alışverişlerinde kargo her zaman bedava! Sorular sorabileceğiniz, öneriler alabileceğiniz Lilapedia; güzellikle ilgili püf noktaları ve hayatınızı kolaylaştıran LilaSırlar ve uygulama videolarımızın olduğu LilaEkran da hizmetinizde. İçinde en az 5 deneme boyu güzellik ve kozmetik ürünü bulunan keşif kutularını da satışa açıldığı zamanlarda alıp evinizin rahatlığında deneyebilirsiniz.
LilaKutu'dan alışveriş yapabilmek için keşif kutusu satın almam mı gerekiyor?
Hayır, herkes sitemize ücretsiz üye olarak alışveriş yapabilir. Keşif kutusu satışı ve alışveriş bölümümüz birbirinden bağımsızdır. İçinde deneme boyu ürünler bulunan keşif kutuları, ürünleri evinizin rahatlığında deneyerek size en uygununu seçmenize yardımcı olur.
Alışverişimin ödemesini nasıl yapabilirim?
Alışverişlerinizi tüm kredi kartı ve banka kartı seçenekleri ile yapabilirsiniz.
Banka kartı ile odeme yapabilir miyim?
Tüm LilaKutu alışverişlerinizde tüm banka kartlarını kullanabilirsiniz.
Alışverişlerimi kredi kartına taksitle alabiliyor muyum?
27 Eylül 2016 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan banka kartları ve kredi kartları yönetmeliğinde değişiklik yapılarak, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kozmetik ürünlerin alımlarında taksit uygulanması kaldırılmıştır. Maalesef artık hiçbir yerde kozmetik ürünleri alırken kredi kartına taksit yapılamayacak :(
Kargo ücretli mi?
LilaKutu'dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir :)
Bazı markaları alışveriş bölümünüzde göremedim, neden yok?
Öncelikle, LilaKutu'da bir markanın satılabilmesi için markanın ve ürünlerinin belirlediğimiz yüksek kalite kriterlerine uygun olması gerektiğini söyleyelim. Evet, her markayı size sunmuyoruz, sunmak istemiyoruz. Ancak standartlarımıza uyan ve size sunmaya değer gördüğümüz mümkün olan en geniş yelpazeyi de sunmak bizim ilk hedefimiz.

Ürün kalitesi, temiz içerikleri, sertifikaları, orijinalliği ve müşteri memnuniyeti gibi öncelikli konularda gereken hassasiyeti gösteren markalarla çalışmak sizler adına bizleri de heyecanlandırıyor ve aramıza katılan markalar her geçen gün büyüyor.

Alışveriş bölümümüzde görmek istediğiniz ve LilaKutu'nun üyelerine yakışır dediğiniz markalar varsa info@lilakutu.com adresine yazabilirsiniz. Sizler adına araştırır, kalite standartlarımıza uyması durumunda sistemimize dahil ederiz :)
Keşif kutusu içinde neler oluyor?
Gönderilen keşif kutularının içinde, seçkin güzellik markalarının en az 5 adet deneme boyu ürünü bulunuyor.
Nasıl keşif kutusu satın alabiliyorum?
Keşif Kutuları'nı eskiden olduğu gibi her ay satışa sunmuyoruz. :( Önceden duyurduğumuz belirli gün ve saatlerde Keşif Kutuları satışa açılır. Keşif Kutusu satış tarihleri özel gün ve aylara göre değişiklik gösterir. Keşif Kutuları'nın satış günlerini öğrenmek için, ilgili sayfamızı ve sosyal medya sayfalarımızı takip edebilirsiniz.
Keşif kutusu satın alırken ödemeyi nasıl yapabilirim?
Kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
Keşif kutularında herkese aynı ürünler mi gönderiliyor? Gelen ürünleri beğenir miyim?
Bazı ürünler daha genel olup herkese gönderilmektedir. Ancak bazı ürünlerse Güzellik Profiliniz göz önünde bulundurularak size özel paketlenmektedir.
Keşif kutusundan çıkan bazı ürünlerle ne yapacağımı tam çözemedim! Yardım lütfen!
Bu konuda da sizi yalnız bırakmayacağımıza emin olabilirsiniz. Gönderilen ürünlerle ilgili “Nasıl Kullanılır?” ve “Ne İşe Yarar?” bölümlerini sitemizde bulabileceksiniz.
Keşif kutusu içinde gönderdiğiniz ve denediğim bir ürünü çok sevdim. Nereden satın alabilirim?
Beğendiğiniz bir ürünü lilakutu.com "alışveriş" bölümünden veya markanın internet sitesinden, satış noktalarından kolayca satın alabilirsiniz.
Keşif kutusu içinden çıkan ürünler ve markalarla ilgili sitenizden yorum yapabilir miyim?
Yorumlarınız ve düşünceleriniz bizim için çok değerli. Bizimle paylaştığınız her yorum, markalara iletilecektir. Ürünün olduğu sayfaya gelip hemen aşağısında bulunan “sen de yaz” bölümünden yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.
LilaSırlar ve LilaEkran bölümlerinde neler bulabilirim?
LilaSırlar ve LilaEkran bölümümüzde, günlük hayatınızı kolaylaştıracak püf noktalarını, uygulama videolarını, uzman görüşlerini kısacası güzellikle ilgili aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.
Sizinle, kredi kartı bilgilerim dahil tüm kişisel bilgilerimi paylaşıyorum. Uygulamanız güvenli mi?
Evet. İnternet sitemiz, kredi kartınız ve sizin güvenliğiniz için özel olarak hazırlanmıştır. Bilgileriniz, biz dahil hiç kimse tarafından görülemez, görüntülenemez kayıt edilemez ve kopyalanamaz. Bilgileriniz hem firmamız hem de bankaların güvencesi altındadır. Ayrıca tüm kişisel bilgileriniz de gizlilik sözleşmemiz dahilinde, sadece LilaKutu sisteminde kalacaktır ve 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Sorumun cevabını burada bulamadım...
Dilerseniz bizimle direkt iletişim sayfamızdan temas kurabilirsiniz.