LilaKutu Yaz Köşesi

Yaz Köşesi'ne hoş geldiniz :) Buradaki ürünleri ve bilgileri yaz-güneş-deniz zamanında da bakımlı ve güzel kalmanız, güneşin zararlarından korunmanız için size özel seçtik. İhtiyacınız olan ne varsa hemen aşağıda ilgili bölümlerde bulabilirsiniz.

Hazırsanız Başlayalım!

Güneş Koruyucuları

Güneşi çok sevsek de, cildimize dost değil. Fazla temasında foto yaşlanma, kuruluk, kırışıklık ve leke gibi birçok duruma yol açabiliyor. Güneş koruyucular yardıma koşuyor.

Güneş Sonrası

Güneşlenme sonrası ciltte oluşan gerginliği almak, nemlendirmek, ferahlatmak, onarmak da güneş sonrası ürünlerinin görevi.

Bronzlaştırıcılar

"Ben çikolata gibi olmak istiyorum" diyorsanız, bu ürünler hem cildinizi koruyor hem de kısa süre içinde bronzluk sağlıyor.

Bebek ve Çocuklar

Onların cildi bizden daha hassas ve gelişimleri için güneşe ihtiyaçları var. Ama korumasız olduklarında oluşabilen cilt yanıkları, pH derecesi asidik olan çocuk cildinin derin tabakalarında ciddi hasar bırakabiliyor. Korumak şart.

Yaz Bakımı

Güneşten ve havuz-deniz suyundan saçlar da korunmalı, dudak bakımı atlanmamalı, ayaklar hep bakımlı ve yumuşak kalmalı, cildiniz parlamalı. Sizin için seçtiğimiz yaz bakımı ürünleri burada.

Yaz Makyajı

Yaz renklerinde rujlar ve ojeler, canlı yanaklar ve pürüzsüz bir ten için gereken ürünler de yaz makyajı bölümümüzde.